Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

RaidenXelRu said:

arkadaslar tavsiye edermisiniz bu diziyi ? yeni dizi arayısındaım bu aralar , V ye baktım kesmedi yalan geldi

Valla ne yalan söyliyim beni çok sarmadı dizi. Güzel çıtır çerezlik de çok fazla uçuk gidiyo. Hani konu konsept olarak değil, sonuçta bilim kurgu falan tabii ki uçacak ama kendi içinde tutarsız abartılı hani bazen bilimkurgunun sınırını zorlayıp dünyayı kurtaran adamlaşmaya varabiliyor bence.

Ama eğlenceli dizi, çok yüksek beklentin yoksa iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bitti ama..

geçen bölüm dövmeyi göstermişsin zaten, opera binası önünde emir geldiğinde diğer liv'in güldüğünü de gösteriyorsun.. birbirlerine de yakın tutmuşsun ikisini patlama sahnesinden önce.

neye heyecan yapıcaz ki biz.. hani kimin bizim evrene geri gittiğini bilmeyen yoktu grup parçacık hızlandırıcının yanında iken..

Leonard Nimoy ve John Noble süperdiler yanyana. Acaip iyi oynamış yaşlı kurtlar

bu arada bell paraladı lan kendini.. parçaladı adam kendini be.. değerini bilin! =)

olivia'nın cortexiphan sayesinde buraya geri dönmesini bekliyoruz.

Sosyal ağlarda paylaş

hebe

böyle olacağını walternate kızıl olivia'yı kenara çekip "bişi dicem" dediğinde anlamıştım, sonuna kadar da böyle olmasını bekledim, ve oldu keza. e hani bizim olivia özeldi ? o açacaktı portalı da alet açık tutacaktı falan ? spastik fake olivia ile nası gittiniz geri diyesim geliyor. yinede gayet güzeldi final.

Sosyal ağlarda paylaş

Sezon sonu gibi olmamış ya, biraz daha sert bitirebilirlerdi. Zaten Olivia olayı yapmaya çalışmışlar da bölümün ortasında belli oluyor ne olcağı. O yetmezmiş gibi patlama sahnesinden önce ikisini gösteriyor, elinde 77 var. Garip garip davranıyor, sesini çıkarmıyor, bakışları acayip, anahtarı tepeden alıyor vs.vs.

Walternate Olivia'nın özel olduğunu biliyor mu? Sanırım bilmiyor. Biliyorsa onu silahta kullanmak isteyedebilir. Diğer taraftan da oğlunun Olivia'ya ilgisini fark etmiştir heralde, oğlu için de kullanabilir Olivia'yı.

Gelecek sezon hakkında biraz fikrimiz oldu. Umarım gereksiz bölümlerin olmadığı bir sezon olur, bolca konuyla ilgilenirler. Ayrıca süper güçlerin kullanılmasına biraz karşı gibiydim geçen bölümdekileri gördüğümde ama ufaktan Olivia kullansın bişiler diyorum şimdi.

Bir de geçen bölümde köprünün ortasında vurulanlar ne oldu? Patlamayla buharlaştılar mı? Yoksa diğer tarafa mı geçtiler? Onları yeniden görebiliriz belki.

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

hebe

böyle olacağını walternate kızıl olivia'yı kenara çekip "bişi dicem" dediğinde anlamıştım, sonuna kadar da böyle olmasını bekledim, ve oldu keza. e hani bizim olivia özeldi ? o açacaktı portalı da alet açık tutacaktı falan ? spastik fake olivia ile nası gittiniz geri diyesim geliyor. yinede gayet güzeldi final.

olivia tek başına yeterli değildi. ayrıca olivia ı kullanırlarsa diğer tarafta ölme riski vardı. diğerlerine olduğu gibi. o yüzden bell kendini feda etti. zaten çok fazla gidiş-geliş yaptığı için o enerjiyi sağlayacak kapasitesi vardı son bir kez. açıklamışlardı zaten daha önce. Nina Sharp bell'in bir başka geçişi kaldıramayacağını söylüyordu. o yüzden diğer tarafta kaldı yıllarca.

Sosyal ağlarda paylaş

aslında leo nimroy "arkadaş ben emekli oluyor.. hayde bye kib sçs" dediği için öle oluyor da oluyor.. yoksa olivia büyük ihtimalle kendisi dönecek geriye..

said:
And what of those retirement rumors we've been hearing? All true, he said. He's been at this for 60 years and decided several years ago to not do any more acting or directing. "I was called back to do the 'Star Trek' movie, which was very attractive. I read the script, which had a great handling of the Spock character and the introduction of a wonderful new actor to play Spock."

When J.J. Abrams, producer and director of 'Star Trek,' asked him to take the role of William Bell, Nimoy felt he owed him that. "It's coincidental that I decided some time ago that I really didn't want to do this anymore. I just did this last job as a favor to J.J. Abrams, and I'm glad I did it. I think we'll see an exciting episode [tonight]. It's a very good note to go out on."

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...