Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

bence yine j.j. abraams kimsenin beklemediği bişey yapcek.

ulan hiç düşünmemiştim peterın walter clone'u olma ihtimalini:S
gerçekten olabilir lan.. bizim sosyopat walterın neler yapacağı belli olmaz yani..
bide bölüm sonundaki orgo-mekanik adamın niye o kadar önemli olduğunu meraknang merak ediyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

quixef said:

Peter Bishop

Abi hiç izlemediniz mi siz bu diziyi? Peter'ın mezarına filan gidiyordu Walter sanırım, bizim dünyamızdaki Peter ölmüş bir şekilde çocukluğunda ve Walter öbür dünyadaki Peter i buraya getirip kendi oğlu gibi yetiştirmiş. Parlama "bu dünyadan olmayan" larda görülüyor, ki Peter da bu dünyadan değil.

oha ben niye hatırlamıyorum yahu bunu, kıçımla izlersem olucağıu budur>:D<

Hızlı geçen bir sahneydi ve kadın petera sen enden parlıyorsun gibi birşey öylemedi. Bir parıltı ögrür gibi olup güneşe ve ilaçlara verdi. Ayrıca ben de quixef'in teorisine katılıyorum. Peter klon değil, alternatif dünyadaki. Gördüğü rüyada büyük ihtimalle Walter'ın onu kaçırdığı gece :D

Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

ilk sezonu biraz geyikti; ama ikinci sezonla birlikte en favori dizim oldu.

ve evet walter'ın konuşmadığı çok şeyler var, onu da belli ediyorlar. o teknoloji firmasının başkanı kadın gibi, diğer dünyayla direk ilişkisi olanlar var.

spoiler'da yazsaymışsın keşke :)
direk diğer dünyadan olanlar da var..
walter'ın konuşmama sebebi daha çok hatırlamıyor olmasından kaynaklanıyor sanki, gerçi sakladığı şeyler de var ama bir çok şeyi olduktan sonra hatırlıyor

Sosyal ağlarda paylaş

ben peter'ın klon olma ihtimalini sıfır görüyorum. paralel dünyadan getirmiş işte walter, başka bir şey olamaz :p

şu gördüğü rüyanın da kaçırıldığı gece olması teorisi çok mantıklı. muhtemelen öyledir. ama işte şarırtabilirler de bizi. walter da konuşsun artık ya çok şey saklıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

zeawee said:

kesinlikle ben de diğer boyuttan geldini kanaatindeyim peter'ın. zaten bölümün sonundan belli gibi ya da ben yanlış algıladım gerçi sonunda peter biraz büyüktü yani 4-5 yaşından anı hatırlamasına göre, tamam tamam kendi kendimi çürütüm şizoyum

peterın diğer boyuttan geldiği kesin ztn. 1. sezon son bolumunde açıkca gosterildi.

Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

ilk bölümü seyrettim demin. bir hayli güzel. seyrederim ben bu diziyi.

yedinci bölüme geldim. şöyle birşey farkettim ki her bölüm başında bir olay yaşanıyor. sonra gidip inceleniyor. sonra doktor çıkıp 'biliyom lan galiba bi dur bi soda getirin' diyor. sonra doktor böle deney meney. sonra bitiyo. 2 sezon sürekli aynı format mı ya? lan bitane dosyayı çözemeyin sonra dosyalar birbiriyle birleşsin falan.

o doktorda tanıdık gelip duruyodu. lotr'den boromirin babasıymış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...