Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Türkiye-Çek Cum.

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Khelben said:
şöle olur ya

Türkiye - Çek => Türkiye
Çeyrek Final
Türkiye - Hırvatistan => Türkiye

Almanya - Portekiz => Portekiz
Yarı Final
Türkiye - Portekiz => Türkiye (sweet sweet revenge)
Final
Türkiye - Hollanda => Hollanda

Türkiye-Portekiz kısmına kadar olabilir de, sonrası olmaz gibi. :) Hoş, öncesi de zor. Hırvatistan da Almanya'yı yenmiş bir takım sonuçta kolay olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu sabri hakkında dengesiz diyen arkadaşlar bi koyabilir mi bu adam şu ana kadar kaç sarı kart görmüş kaç kere penaltıya sebebiyet vermiş lütfen ya sabri normal oyununda tamam ekstra hırsla bazen dengesiz hareketler yapabilen bi adam ama abartıldığı gibi bi kasap da değil yapmayın bu kadar...
ha bana kalırsa ben hamit varken oynatmam sabriyi o apayrı bir konu...
Hamit'in sağ bekteki performansı çok eleştirilmiş şimdi bakın Hamit bu milli takımın değişilmezi dediğimiz dönemde sağ bek oynuyordu aynı hamit orta sahada denendiğinde kötü sonuç vermişti eleme maçlarında.
Hamitin adam kaçırması ve hatalar yapması bütün sağ kanadın sorumluluğunun o adama kalması bu formatın adamı değil Hamit Altıntop Deli İbrahimi salarsın öyle kanata baştan başa koşar ama Hamit bu tipte bi adam değil,Hamitten gerçekten verim almak istiyorsa Fatih Terim bence biraz 4-4-2 ye kayıp hamitin önüne defansif yanı da olan en azından biraz yardım edicek birini koymalı mesela sabriyle önlü arkalı olabilir yada Arda defansa yardım etmiyor dense de bence ediyor Arda nın arkasında oynasa bile performansı artar ama önü bomboş olunca tabi biraz kötüleşiyor :(

edik:Tarih tekerrürden ibaretmiş belki bu sefer de portekizle eşleşir onlara elenip 3. oluruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aynı şeyler servet içinde yazıldı burda hani üşenmesem toplicam hakkında yazılan yazıları yok hakemler hakem olsa 217913 kere kırmızı görürdü oynayamazdı vs vs şimdi herkes gördü ki hiç de öyle değilmiş kazın ayağı,
sabri avrupa kupası maçında da oynadı gs nin bir çok sefer daha önce milli maçlarda da oynadı varmı bi kırmızı kartı penaltısı vs neyse Terim bildiğini okur zaten boşuna konuşuyoruz oynatmaz sabriyi aynı taktikle de devam eder ...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu kadroya bakınca sınırlenmemek elde değil.

ayhan, tümer, emre gungor, emre aşık, hakan balta, tolga zengin kim bunlar ?

i.toraman, ibrahim kaş, egemen, giray bu adamlar nıye cagrılmaz mıllı takıma ?

ayhan ve tumer kım ? yıldırayı nasıl cıkartırsın bu kadrodan ?

sağ bek denılıyor, i.kaş-toraman, ali tandogan, e.aşık-gungor yerıne de al koy bunları, hem dc hem drc oynasın sana. tutturmus hamıtten sag bek yapıyor.

defans baştan aşağıya falso. hakan baltaymış pehh. nerde o eski hakan unsal, abdullah, ergun - umit davala, fatih beklerı, nerde o bulent korkmaz-alpay stoperleri.

terim bas git ya.
Sosyal ağlarda paylaş

nocom said:
ya bu kadroya bakınca sınırlenmemek elde değil.

ayhan, tümer, emre gungor, emre aşık, hakan balta, tolga zengin kim bunlar ?

i.toraman, ibrahim kaş, egemen, giray bu adamlar nıye cagrılmaz mıllı takıma ?

ayhan ve tumer kım ? yıldırayı nasıl cıkartırsın bu kadrodan ?

sağ bek denılıyor, i.kaş-toraman, ali tandogan, e.aşık-gungor yerıne de al koy bunları, hem dc hem drc oynasın sana. tutturmus hamıtten sag bek yapıyor.

defans baştan aşağıya falso. hakan baltaymış pehh. nerde o eski hakan unsal, abdullah, ergun - umit davala, fatih beklerı, nerde o bulent korkmaz-alpay stoperleri.

terim bas git ya.

Fatih Terim'e o kadar laf ettim, o kadar sert eleştirdim de hakkını yedim galiba, ondan kat kat kötüleri de varmış :)

GS'yi bu sezon hiç izlemedin sanırım. Ayhan ve Emre Güngör demişsin de? Ayhan bu sene belki de en verimli sezonunu yaşadı.

Emre Güngör'e gelince, saydığın adamların toplamından fazlasını yaptı defansta :)

Hakan Balta'yı o kadar eleştiriyosun, şu an dünyanın en formda kanat oyuncusu Christiano Ronaldo'ya adım attırmadı o adam.

Ali Tandoğan? Şaka falan yaptın heralde? Bi insan ciddi olarak böyle bir şey söylemez yahu?

Giray ve Egemen? Hayatlarında milli forma görmemiş, onu geçtim hayatlarında büyük maça (bir avrupa kupası ya da derbi maçı mesela) çıkmamış 2 adam, dünya kupasında dizlerinin bağı çözülür bırak oynamayı...

O kadar adam söyledin bir tek İbrahim Toraman ve Kaş'ı tutturdun, ki İ.Kaş da bence oynamazdı bu takımda. Oynar diyen de vardır elbet, görüş meselesidir, Toraman'ı ben de söylüyodum zaten ayıp çağrılmaması diye... Gerisi mi? Allah korusun

Sabotaj falan yapmak istesen milli takıma direk senin dediğini yaparız heralde :)
Sosyal ağlarda paylaş

soyledıklerının hıc bırı ınandırıcı gelmıyor,

1. ronaldoya adım mı attırmadı ? farklı macları ızledık sanırım. ronaldonun sağdan sola gecmesının nedenı baltanın mukemmel olusundan değil, hamıtın orada cok acık vermesındendı. ronaldoya adım attırmayan bır sol bek var ve gs de harcanıyor, cok yazık o zaman.

2. milli olma sayısından mı bahsettın ? yoksa oylesıne mı yazdın

bakalım mıllı olma sayılarına ;

emre yaş 35 . milli sayısı 26. 0 yasından berı mıllı takımda oynasa her seneye 1 maç düşmüyor.

hakan balta, yaş 25 - 6 defa milli olmuş. her sene 1 defa milli olsa 19 unda milli takıma başlamış demektir.

emre gungor. yaş 24 - 1 defa milli. gerek yok yazmaya.

ayhan akman. yaş 31 - 9 defa milli. buda her sene 1 defa milli formayı giyse 22 yasında baslamıs milli takıma

tumer metin. yaş 34. 22 defa milli olmuş. senede 1-2 maç oynamış yani :)

şimdi saydıgım ısımlere gelınce ;

i.toraman- i,kaş belki demişsinde, kaşın ispanya ligine transfer oldugunu, boş bir adam olmadıgını gormen lazım. emre gungor hala kendı ulkesınde gs de oynuyor.

ali tandogan için birşeyler yazmıssında, bu sene ne kadar takip ettin acaba aliyi ?

gs yı kurtaran hakan balta, ayhan ve emre gungore gelınce ;

ayhan hayatının topunu bu sene oynadıgını soyluyorsun, o yuzden mı sadece macaristan ve malta maclarının aday kadrosuna cagırıldı ?

bırakın bu tarz konusmaları. 1-2 gol atmakla, 1-2 top cıkartmakla iyi oynadı denılmez.

senın tercıh ettıgın adamlar tumer ve ayhan, gonderdıgın adam yıldıray.

gs bu sezon ne top oynadı ki oyuncuları cok ıyı olsun ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...