Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Türkiye-Çek Cum.

Luinir

Öne çıkan mesajlar

DeathLord said:
7-5 biz penaltılardan sonraki skor tabiki bu ben bu takımda avrupa 2. si olan basket takımındaki havayı sezdim şansla mansla bizi kalpten götürmeye çalışarak ilerlicez :)

Demişim yine diyorum :) skor tahmini tutmasa da asıl önemli kısım tutmuş :)
Gelelim maça Arda=Kazım diyen arkadaşları şöyle bi öne alalım önceki maçı son saniye golüyle getirdi şans dediniz yok başka bişey yapmadı dediniz ki kesinlikle katılmıyorum...
Bu maç maçın ilk dakikasından beri futbol oynamaya çalışan tek oyuncumuzdu belki 70. dkkaya kadar adam daha ne yapmalı FB li arkadaşların gözlüklerini çıkartabilmesi için gerçi Rıdvan gerekenleri söyledi artık sesiniz çıkmaz bu konuda diye umuyorum!
Maç çok tuhaftı F.Terim'den nefret ettim bu adam herşeyin doğrusunu güzelini biliyor sabri'nin nerde oynaması gerektiğini de biliyor Hamit'in nerde daha iyi oynayacağını da Nihat'ın nası gollerle buluşabiliceğini de ama nedense önce bir fantazi deniyor olmayınca mantıklı düzene geçiyor...
Ben burda demiştim Sağ bekte sabri oynamalı Hamiti orta sahada kullanmalı diye zaten ne zaman terim saha kenarına yaklaşıp bunu yapmalarını söyledi takıma bi anda işlemeye başladı takım Sabri de toparlandı ki o dakikaya kadar rezildi Hamit de kendini buldu Hamitin ve Nihatın bu maç yaptıkları unutulmaz...
Volkan hakkında bişey diyemiyorum artık bu seviyedeki bir futbolcu herşey bu kadar güzel giderken nasıl böyle bi halt yiyebilir anlamak mümkün değil tamam hareket k.k gerektirmez sarı olmalıydı vs.. ama takım geriden gelmiş müthiş bi hava var çeyrek finale gidiyorsun artık o noktada Koller ne demiş olabilir ki sana anana sövse hade len der geçersin ki sövdüğünü de zannetmiyorum neyse A.Çakar'ın dediği gibi buraya futbol dışı bazı güçlerle geldi milli takım her işte bi hayır vardır diyorum artık bu noktadan sonra sadece :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mike said:
Rewendor said:
mani said:
tuncay ı kaleye koymalarıda çok manidar. abi sen 3 mactır bi halt yemedin bari kaleye geçte top bizdeyken içimiz rahat olsun demiş birileri galiba.

E kaleye en gereksiz adam konur genelde zaten :)

kanka kaleye geçermisin

Sen varken benim emsalim okunmaz, seni alalım biz kaleye gol ol.
Sosyal ağlarda paylaş

Rikkie said:
said:
Son üç Avrupa Şampiyonası ve son Dünya Kupası'nda, kupa sevincini yaşayan takımların hepsi, Çek Cumhuriyeti A Milli Futbol Takımı'nı yenen ülkelerin takımları oldu.

Çekler, 1996 yılında İngiltere'de düzenlenen Avrupa Şampiyonası'nda finalde karşılaştığı Almanya'ya, uzatmaların 95. dakikasında Bierhoff'un muhteşem golü ile 1-0 kaybetmiş ve şampiyonluğa elveda demek zorunda kalmıştı.

Hollanda ve Belçika'nın 4 yıl sonra birlikte düzenlediği 2000 Avrupa Şampiyonası'nın şampiyonu olan ve hafızalara kazınan Fransa'nın efsane 11'i de, şampiyonluğa ulaşmadan önce D grubundaki elemelerde Çeklere karşı zafer kazanmıştı.

Bir önceki Avrupa Şampiyonası'nda da alışılan değişmemişti. 2004 Avrupa Şampiyonası'nda 'oynatmadan şampiyon oldular' eleştirilerine maruz kalan Yunanistan Milli Takımı, şampiyonluğa ulaşmadan yarı finalde Çekleri 'gümüş gol' ile devirmiş ve şampiyonluğa uzanmayı bilmişti.
Şampiyonluğa uzanan yolun Çeklerin üstünden geçmesi, kendisini Dünya Kupası'nda göstermişti. Son dünya kupasının zirveye çıkan ismi İtalya, grup elemelerinde Çek Cumhuriyeti'nin 11'ini geçmeyi bilmişti.

dasdsafsd

Portekiz olacak diyorum en başından beri dsafa olmadı Hollanda alacak zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Kupa maçında kafası yarılmıştı geçen sene mi ne, uzun süre kendine gelemedi sonra falan, ordan kalma bir şey olabilir. Hassas falan kalmıştır bir yeri.

Ama kaleci konusunda benim şu ana kadar turnuvada gördüğüm en iyi kaleci Lobont. Van Der Sar'a falan fazla iş düşmedi diye göze çarpmadı heralde bilemiyorum, ama Lobont tek başına takımını kurtarıyo adeta.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi döndüm eve kafa bi dünya tabi
çeklerin suratındaki şaşkınlığı görmek kadar mutluluk verici bişey yok snrm adamlar "ulan biz çıkmıştık noldu ne ara siz kazandınız maçı" dercesine suratımıza bakıyodu sadece son golu hatırlıyorum nihat 90a çaktı gerisi yok

ÇAKTIIKKKKKKKKKK ULAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNN

not: yer:viyana
Sosyal ağlarda paylaş

totoş hakem
maçın başında 2 ön liberoya sonra da 1 stopere sarı gösterdi haklı olduğunu söyliyemicem. iyi kırmızı görmedik. ayrıca çeklerin 4 numarası kesin kırmızı görmesi gerekiyordu. 1 sarı kartla geçiştirdi ki ilk yarıda arda sahamızdan çıkarken indirdi atağı kesti tam sarılıktı zaten 2. yarıda da 1 sarı gördü.
neyse hakemide yendik ses mes kalmadı :D
Sosyal ağlarda paylaş

çekler bizim hakan şükürlü kadro gibi oynadı, aynı taktiğin çok daha isabetli paslarla olanı; ama belli bir yerden sonra bayıyo işte
yalnız biz 10 sene nasıl bıkmadan usanmadan yaptık bu işi hayret doğrusu, admalar 45 dakka anca sabredebildi
sabri ortaları hariç en verimli maçını oynadı
defans için hiç bişey demiyorum, servet 2,5 defans oyuncusunun işini yaptı
hakan balta servetin yanında oynasa daha iyi olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...