Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom Vdsl2'yi onayladı,10 gün sonra 16mbit 130,32mbit 170ytl

^^ShadowSong^^

Öne çıkan mesajlar

la_bombonera said:
FromTheHell said:
ayrıca kotalı olcak mı bu vdsl gene 3 gbit ahaha

yanlışlıkla falan öyle bi tarife de yapsınlar da efsane olsun bu kurum ahah

elin kaysa yanlışlıkla bir filmin ya da oyun demosunun falan download linkine falan tıklasan yandın...

amanın yannışlıkla 3,5 gb demo çektim, demek istiorum ben, bunu ağzımdan duymak istiorum.
Sosyal ağlarda paylaş

4mbit baglantınız olupta halen torrent lerde surunuyorsanız zaten bi zahmet aglamayın. 4mbit ve ustunu alacak olan adam kendini download a upload a vermis demektir. buda torrent le olmuyor news serverlarla oluyor. easynews/usenext yani. 350gb lık dizi indirmeyi bırakalı 1 yıl dan fazla oluyor acıkcası 1.2gb 720p lik ripler varken
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:
4mbit baglantınız olupta halen torrent lerde surunuyorsanız zaten bi zahmet aglamayın. 4mbit ve ustunu alacak olan adam kendini download a upload a vermis demektir. buda torrent le olmuyor news serverlarla oluyor. easynews/usenext yani. 350gb lık dizi indirmeyi bırakalı 1 yıl dan fazla oluyor acıkcası 1.2gb 720p lik ripler varken

torrentte surunmek nedir ya ? mininovada falan torrent i deneyipte surunmek gibi sacma sapan konusmayin ya. torrentleech gibi yerlere uye olunda oyle bi bakin torrent nasi bisiymis. mininova gibi milletin indirip indirip upload etmedigi yerlerde ugrasirsaniz oyle olur private trackerlarda populer dosyalarda 1500 gibi rakamlari bulabiliyo seederlar.
Sosyal ağlarda paylaş

torrentleech süper ya kaç gece uğraştım ratio kasmak için ama sonunda;
Ratio: 0.923 Uploaded: 78.50 GB Downloaded: 85.05 GB Slots: Unlimited slots ulaştım
tek sorun her seferinde capcha mıdır nedir login olurken ilk seferde geçemedim daha süürekli yanlış yazıyorum...

torrentte yavaşlık gibi bir durum söz konusu olamaz, sağlam sitelere üye olduktan sonra hız sorunu yaşamazsınız kaynak sorunu yaşamazsınız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...