Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: İsviçre - Türkiye

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:
Baluu said:
Semih tek forvet başlarsa olmuyor, semih 2 forvet oynar ve nihatla oynarsa, ofansif yönü çok güçlü bir takım olur Türkiye.. Tabi arkasına da arda aurelio ve kazım gibi bi 3lü güzel olur.

Dediğin gibi olursa bir tane daha ön libero lazım yoksa her yerden gol yeriz.

Şöyle bişi olur ondan.

Volkan

Emre Servet
Sabri Hakan

Aurelio Hamit

Arda Gökdeniz

Nihat Semih

Kazım'ın hala ilk 11 çıkacağına inanmıyorum. Gökdeniz yerine Artık bol bol adam sokabiliriz Kazımıydı uğuruydu tuncayıydı duruma göre

arda ile gokdenızın yerlerını değiştirsek tam süper olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabriyi soktum çünkü Hamit sağ bek oynayamıyo, adam batırıyo işte sağ bekte, tüm yeteneği de heba oluyo. Başka da adam yok orada oynayacak. O yüzden soktum. Arda zaten göbekte oynamaz, olsa olsa forvet arkası AM oynar, onu da oraya koyarsan zaten tek ön liberode delik deşik ederler bizi.

O yüzden o taktik yalan olur. Kazım her halukarda çıkıcak, bir MC ya da DM girecek
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Sabriyi soktum çünkü Hamit sağ bek oynayamıyo, adam batırıyo işte sağ bekte, tüm yeteneği de heba oluyo. Başka da adam yok orada oynayacak. O yüzden soktum. Arda zaten göbekte oynamaz, olsa olsa forvet arkası AM oynar, onu da oraya koyarsan zaten tek ön liberode delik deşik ederler bizi.

O yüzden o taktik yalan olur. Kazım her halukarda çıkıcak, bir MC ya da DM girecek

Ben sabriye güvenmiyorum valla, güvensem çok mantıklı konusuyorsun..

Arda'ya gelince de, arda ortahasaha cizgisinin ilerisinde her noktada oynar bence, tek forvet koymamak halinde tabii :D

Ha ama bi Gökhan Gönül olsa elinde, yazdığın kadroda, sabriyi çıkar Gökhan Gönülü koy, o takım allahnıa kadar gider, Lafım olmaz. Ama sabri ofansif meyilli bir adam ve geri dönemiyor, hata yapıyor, faullü oynuyor ve komik faullerle oynuyor. Güvenmiyorum o adama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...