Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2008 [D Grubu]

Xo

Öne çıkan mesajlar

Rusya yenerse İsveç'i,Hiddink vs Hollanda olacak...Bakalım bizim kurt kendi ülkesine bir sürpriz yapabilecek mi? Ben İtalya ve Fransa'dan daha dirençli bir Rusya görürürz diye bekliyorum Hollanda karşısında.Her ihtimal elenirler ama orası ayrı.

3 seri başı elenmiş oldu turnuvadan böylece Yunanistan ile beraber,UEFA'nın ev sahibi ve son şampiyonları seri başı yapma huyundan vazgeçmesi gerek gibi.Ya da hazırlık maçlarında alınan puanlar fifa sıralamasını etkilemesin,hazır böyle bir sistem vaar gerçi hayata geçirilsin bir an önce.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca;

said:
2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (D) Grubu'nda mücadele eden Yunanistan'ın kalecisi Antonis Nikopolidis, şampiyona sonrasında futbolu bırakacağını açıkladı.
Nikopolidis, yaptığı açıklamada, çarşamba günü İspanya ile oynayacakları son maçtan sonra futbola veda edeceğini belirtirken, ''Zaman acımasız. Her futbolcunun geleceği nokta bu andır'' dedi.
Yunanistan Milli Takımı'nın en yaşlısı olan 37 yaşındaki futbolcu, bu kararı, umutlarla geldiği şampiyona öncesinde aldığına dikkat çekti.
Takımın savunma oyuncusu Paraskevas Antzas'ın da turnuva sonrasında futbolu bırakacağı bildirildi.
İsveç'e 2-0, Rusya'ya da 1-0 yenilen 2004 yılının Avrupa şampiyonu Yunanistan, grubunda 0 puanla son sırada yer alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani İsveçin hiçbirşeyi yok. Birtek İbrahimoviç var, onun civarına doğru atılan topları alıp gol yapabilirse yapar. Yoksa Rusya çok daha iyi. Beğendiğim takımlrdandı zaten, İspanya'ya yenilmeleri şansızlıktı bana göre ki, o maçta 0-0ken iyi olan taraf Rusyaydı , 1-0ken ise maç çok kolay döneilbirdi dönmedi.

Rusya akın akın gelmeye devam ediyo.

İyi olan kazanır umarım. Rusya yani:)

edit: Rusyanın geri çekilmemesilazım. İyi oynayan tarafken daha fazla gol aramalılar, İsveç karambol gol bulaiblir yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo değil. Stoprt kornerden dönen tlope iki kere kötü vurdu o kadar. Demin direkten top döndü. Müthiş oynuyor Rusya. İsveçi own etti. İspanya gibi, büyük takımların tecrübeli futbolcuları gibi olmadığından atamıyorlar pozisyonlaraı ama oyunları çok zevk veriyor.
ortada Arshavin ve solda Zhirkov müthiş teknik oyuncular. Zhirkov'un korberden gelişine vurduğu falsolu bir şut varki inanılmaz.
Nazar değmesin. Hollanda karşısında görmek istiyorum bu Rusya'yı. Yoksa muhtemel bir hollanda-isveç maçının nasıl geçeceği belli.
Sosyal ağlarda paylaş

Bayağı güzel maç oluyor. Rusya bayağı güzel oynuyo ama İsveç sonunda karşılık vermeye başladı 2. yarı isveç atar bi tane sonra maç acaip keyiflenir heralde.

İsveçte Anderson ve Svensson çıkıp Lindeorth + Kalström girer diye tahmin ediyorum. Bu durumda larrson ya da ibrahimovici çıkartamaz çünkü. Elmander de etkisiz kaldı onu da değiştirebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bülent Tulun fail ama gerçekten.

Rusyanın ilk 20 dakkada 9 şutu var dedi, 2 saniye sonra istatistik geldi 7 şut.

Mellberg pavluçenkonun kıçından ayrılmıyor, santraya kadar adam adama savunma yapıyor dedi herif aynı dakka alan savunmasına geçti nilsen falan geldi pavluçenkoya.

Külubede oturan iki yıldız var biri kallström birisi de tomas linderoth dedi, halbuki herifin adı tobias.

Larsson kafa toplarında geç kalıyor dedi, 2-3 dakka geçti larsson bi kafa vurdu, tak, direkten döndü.

Rusya her seferinde çok hızlı çıkıyor, asla vakit kaybetmiyor dedi, top rusyaya geçince herifler top çevirdi falan.

Daha aklıma gelmiyenler var. Şaka gibi adam ya :D Fotomaç yazarı zaten yanılmıyorsam, ne beklersin ki :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...