Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2008 [C Grubu]

Xo

Öne çıkan mesajlar

GRUP C FİKSTÜR VE SONUÇLAR

1. Maçlar - 9 Haziran
Saat: 19.00 Romanya - Fransa
Saat: 21.45 Hollanda - İtalya

2. Maçlar - 13 Haziran
Saat: 19.00 İtalya - Romanya
Saat: 21.45 Hollanda - Fransa

3. Maçlar - 17 Haziran
Saat: 21.45 Hollanda - Romanya
Saat: 21.45 Fransa - İtalya
Sosyal ağlarda paylaş

Hollanda çok kötü futbol oynuyor.. Elemelerde 1-2 maçlarını izleme fırsatım olmuştu, gol yollarında çok sıkıntı çekiyorlar.

Fransızlar ortalama bir eleme oynadılar ve güçlü bir kadroya sahipler.

İtalya bu gruptaki en büyük favorimdi ama 2 tane stoperi de sakatlanıp geri dönmüş ülkelerine.. Defans takımı olan bir takım için ciddi eksiklik..

Romanya'da turnuva öncesi mükemmel formdaydı.. Turnuvada sürpriz yapabilecek kapasiteydi.. Ancak düştükleri grup şanssızlıkları..

Şu grupta Fransa kesin çıkar diyorum, 2.takım olarak İtalya bir adım önde daha sonra Hollanda-Romanya eşit şansta bence..

Ayrıca en kral maçlar bu grupta olacak.. Her yerde söylendiği gibi kesinlikle ölüm grubu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ertem Şener ATV'ye gidiyor!

Türkiye'de çok konuşulan spikerler listesinde adı üst sıralarda yer alan ve şu an Star TV Spor Müdürlüğü görevini de sürdüren Ertem Şener ATV'ye transfer oluyor.Medya dünyasında kapalı kapılar ardında yer alan önemli kaynaklarından alınan bilgiye göre Ertem Şener çok büyük bir değişiklik ve son dakika sürprizi olmaz ise önümüzdeki günlerde ATV'nin yeni yüzünün bir parçası olacak. Ertem Şener'in EURO 2008 maçlarında görev alması beklenirken, ATV'de ilerleyen dönemde hangi pozisyonda görev yapacağı ise henüz netlik kazanmış değil...

Henüz hiç çıkmadı euro 2008de galiba ama bugün saat 7 civarı televizyonu zaplarken evranın 23 kardeşinden bahsederken görebiliriz kendisini belki :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...