Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2008 [A Grubu]

Xo

Öne çıkan mesajlar

Evoriaph said:
Lincoln'ü Türk yapsak iyi olurdu aslında.

aman agzını hayra ac hocam.almanyada podolski klose 2side polonyalı onlar oynarlar takır takır kimsenin gıkı cıkmaz.bizim tek ise yarar futbolcumuz mehmet aurelioyaya laf eder bir takım asırı milliyetci medya.yok efendim turk deilmiste.gorduk senin delikanlı turkleri... alın kardesim lincolnude alın nobreyide alın wedersonuda alın.. bu takımda turk istemiorum.. bi cacık yaptıkları yok bari ilerki jenerasyon icin ulke puanı yukselsin yabancılarla..alayını devsirin anasını satim..

mactan sonra oyuna girdim bi bakim kim napıo dedim.ilk gelen whisper su "lol turkey sucked except that foreign ones and that brave guy in defence".. burda muhtemelen servet aurelio we kazımdan bahsedio..

ayp ya bugunku maclarda avusturyann futbolunu polonyanın biseyler yapma cabasını gorunce utandım dunku takımdan bir kere daha..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gol yemeye niye bu kadar meraklısınız? katılmışız bir turnuvaya adam gibi birşeyler olsun eldeki hamurla artık yapacak bşi var mı istanbuldan destek kuvvet çağıralım yok...Elde ne varsa ilerlesin takım işte biraz güvene ihtiyaçları var o kadar,Portekiz tam pro takım sonuçta lütfen kriter olarak 3 grup maçını alalım oynayıp.
Sosyal ağlarda paylaş

gökhan zana turnuvayı kapatmış.

hayatımda bu kadar gerizekalı ve kötü defans oyuncusu görmemiştim. Allah bunu da nasip etti bana. Gerizekalı herif topa hamle dahi yapamıyor bide gitti tekme atıp sakatlandı. Bu kadar olur yani. Kovsun bu adamı bjk de kurtulalım ya. imzalamasınlar sözleşme. kasımpaşa da başarılı olur anca.

baki2ye kötü diyenler bu adama ne dicek çok merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bazı insanlar komik oluyor yok kazım ardadan daha iyi, aynı, aralarında az fark var diyenler olmuş. tuncay'ı da savundu bu adamlar ama o gitti artık sizde değil maalesef.

hadi abicim hadi.. 2-3 türk adamınız var fenerbahçede onları da savunmasanız olmaz tabii ama bu kadar renk körü olmayın.

portekiz maçında tuncayın yerinde arda kazımın yerinde sabri oynasa çok daha iyi olurdu. en azından bir-iki atak yapardık.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:
bazı insanlar komik oluyor yok kazım ardadan daha iyi, aynı, aralarında az fark var diyenler olmuş. tuncay'ı da savundu bu adamlar ama o gitti artık sizde değil maalesef.

hadi abicim hadi.. 2-3 türk adamınız var fenerbahçede onları da savunmasanız olmaz tabii ama bu kadar renk körü olmayın.

portekiz maçında tuncayın yerinde arda kazımın yerinde sabri oynasa çok daha iyi olurdu. en azından bir-iki atak yapardık.

oha diorm.sadece bold kısmı icin oha diorum.gerisi dogru olabilir.ama bold kısım FAIL.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bırakın, kazım oynadığı maçın hakkını verdi son damlasına kadar ve hatta beni şaşırtarak 90 dk ayakta kalan ve oynayan bir kazim vardı. Bu adam 70dk rekorunu kıramamıstır, yorulup pes ederdi hep...

Tuncay ise tam aksine 70dk sonra iice yoruldu öldü geberdi, arda değişimi hoş olabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...