Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Portekiz - Türkiye

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Eurosport'da az önce Lothar Mattheus konuştu. Portekizliler için çok kolay maç olacak, skor tahminim ise 3-0 dedi. ahh bi yenebilirsek şunları müthiş olacak ya. Ronaldonun o suratını görmek istiyorum Unutmuyalım 2002'de Brezilya maçında gayet iyi oynamıştık. Brezilya hakeminde absürd kararlarını arkasına alarak maçı son anlarda çevirebilmişti. =)
Sosyal ağlarda paylaş

Nuno Gomes sever eski hocasını uslu çocuk olur , bence Portekiz forvette Hugo Almeida'yı kullansa ya da forvetsiz çıksa...Deco-Simao-Ronaldo-Quaresma orta saha önüyle çok pis yardırır sanki.

Ronaldo,QUaresma,Nani çok yenetekli adamlar kabul ama Portekiz'de en beğendiğim adamlardan biri Simao Sabrosa...Zaten Scolari'nin de garanti adamı çok güveniyor her işin adamı orta alanın hücum yönlerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

herşey günlük perform a bağlı bizim takımda. saman alevi gibi parlıyorlar. bu sene volkan çok kötü goller de yedi çok zor toplarda çıkardı ş.l de. benim tek korkum defansta ağır kalmamız. defansta tek hızlı oyuncumuz sabri onunda bekliği tartışılır. gökhan gönülü arıyorum şahsen..
Sosyal ağlarda paylaş

Gökhan Gönül gerçekten çok büyük bi eksik bence de keşke burda olabilseydi hem kendi kariyeri açısından hemde milli takım için çok iyi olurdu bence.
sabri çok dengesiz eğer gününde olursa ve hırsına hakim olabilirse gökhan gönülü aratmaz ve maçın yıldızı olur diye düşünüyorum ama tam tersi olup maçı veren adam da olabilir saatler kaldı artık herşeyi görücez :)
Sosyal ağlarda paylaş

nihat orta sahaya yakın oynicakmış.
mevlüt forvette. mutlak değişikliğe gidicektir bu kadro yapısı ile çıkıyorsa.
formda bir sabri vardı elimizde ne kadarda beğenilmesede koşan hırslı bir adamdı. ama hamite güvenim sonsuz. kazım ne yapar bilmiyorum.
umarım scolari mehmet ve emreye baskı yapıp bize top yaptırtmama gibi bir kurnazlık yapmaz ki yapıcaktır. burda da emre kitlenirse ne olur merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...