Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tükürük

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

O değil de bu genç yaşlarda ciddi ilişki olayını bu kadar kovalamak lazım. Yani olursa olur, olmazsa da bekleyeceğin bişey yok yani. İlla uzun ilişki yaşıycam diye küçük fırsatları değerlendirmemek yazık günah be. 15 yaşında şişe çevirmeceyle başladık biz öpüşmeye sen nerelerdesin nil.
Sosyal ağlarda paylaş

evet yani ağız kokar ise tükürük kokar. günde 2 defa dişlerini macunla(!) fırçalayan biri olarak tükürüğümü az önce test ettim. gayet fresh bi kokusu var yani. Madem tükürük ve öpüşme konusunda bu kadar hassassın, çıkacağın kıza ilk olarak ağız bakımını ne derece yaptığını sor. >:D<
Sosyal ağlarda paylaş

Abi zaten iki kere fırçalıyorum dişlerimi, colgate mi ne gargara falan da yapıyorum gayet güzel. An itibariyle höh yapınca kokmuyor da yani ağzım :)

Ama tükürük kokusu diye birşey var. Ben başkalarından da aldım bu kokuyu ve yıllardır tanırım ananemi oruç tutmadığı durumlada kesinlikle ağzı kokmaz mesela :)

Benim burnum hassas belki ne biliim lan :D

Ayrıca sap tesellisi değil lan harbi öyle, o potansiyeli görmezsem istemiyorum. Yoksa yavşayan güzel kızlar da oldu ama konuşamıyodum bile lan doğru düzgün :(
Sosyal ağlarda paylaş

O diil düşününce öpüşmek eğlenceli yada seksi de gelmiyo ki, git ya direk seks yap yada sarıl kucakla falan daha samimi. :)

Bi filmde marstan geliyodu adam, Cristopher Lloyd oynuyordu öpücüğü "Tükürük alışverişi" olarak yorumlamıştı çok gülmüştüm de. Haklı lan sanki.

Gerçi öpüşmeden bilemezsin diyeceksiniz ben de bişey diyemicem sanki :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben romantiğim, öyle yiyip bırakmam modu biraz yalan bi mod ya XD
Sevsende sevmesende yiyişiyorsun abi hormon bu yani azdımı nah tutarsın. Kız gelcek seni öpcek ne dicen? Evlenmeden olmaz mı dicen xD
Merak etme öpüşürken tükürük konusunu almıyorsun. Hatta dilli milli yiyişince bile bir etkisi yok XD
gönül rahatlığıyla yalanıp öpüşebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Masteis said:
Bu arada öpüşmeyi hani sarılmakla falan kıyaslamak olmadı ama. Hani ön sevişme diye birşey var getiriside çok büyük zaten XD
Hani şey gibi bu, arabayı hızlı sürmek için vitesi falan attırırsın ya onun gibi birşey

aga vitesi attırmak söz grubu çok şeye kayar orada haberin ola sdf :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...