Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tükürük

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:
Nil'i karıya götürelim bari herkes 10 kuruş atsın 10ytl ye buluruz bi tane saplı sultan. Bak bakalım sonra öpüşüyo musun öpüşmüyo musun ayaküstü uygun kızlarla.

Ahah aynısını diyecektim, Antalyadaysa ben götüreyim sevabına, rus hemde sdf
Ama 10 dakika önce kadının ağzında neler olabileceğini düşündüğün zaman öpüşebileceğini sanmıyorum, zaten hiç öpüşeni duymadım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Xaenin said:
18 yaşına kadar hiç öpüşmedin mi evladım sen bi dakka?

Cıx. Değecek kadar sevdiğim kızarkadaşım olmadı. Yani lisedeki en uzun ilişkim 6 hafta sürdü be :(

Sap geldik sap gidiyoruz zaten sdfsd :D

6 haftada bile öpüşemedin yani hayatımda hiç bir zman 1 haftayı geçmedi 3-5 gün. Benim için aşk zaten romantik bir öpüşmeyle başlıyor
balık burcu sux
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:
hemöen duşa yolla o halde

ayda 100 lira sıcak su parası :/
değer mi değer...

edit: acaip düşüncelere soktun beni bak 6 hafta beraber olmuşşsun öpüşmemissin nedemek...
a bunları hızlı yaşayınca kızdan soğuo insan benim aşkım en fazla 3 hafta sürüo işte maksat geçiçi heves;
eniyisi fckbuddy
üniye girceksin sen şimdi istemediin kadar bulursun...
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
hem ünide kızlar teklif ediyormuş. >:D<

olm burda taciz ediolar.. geçen otobuste yaşadıklarımızı baara bara başkasına anlattını sölüodu dsfsdf hoşlarına gidio :=)

ben bu kadar beklemiyordum üniversitenin bu kadar güzel olcağını
american pie izlerdik vay anasını falan derdik asıl Türkiye bu konuda yanımuş haberimiz yok... Güzel şeler bunlar
Allah bana sağlık Babamında kesesine bereket versin.. AMİN :D

bi gün baba olursam patiye evlatlık vercem hepimiz büyütcez.
Sosyal ağlarda paylaş

@adamınbiri: Manyağım abi ben, harbi manyağım yani öss manyak etti beni son günlerde. Psikoloğa da başladım ama annem illa kalite psikoloğa yolladıı için boş vakti yok iki haftada bir falan gidiyorum yetmiyo.

Bildiin paranoyak olmuş durumdayım şu anda, bu da onun bi örneği. Aptal aptal şeylerden paranoya yapıuyorum lan. Öss sucks :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...