Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ertuğrul Sağlam'dan Açıklamalar

hozceri

Öne çıkan mesajlar

Mumu said:
ama rew şimdi fanatiklik yapıyorsun derken, rüştü ve hakan arıkan ile aykutu orkunu bir tutmak da ilginç olmadı mı sence? serdar özkan sabri den çok daha yetenekli ve iyi topçu değil mi ? serdar kurtuluş ön libero olarak milli takıma kadar yükselmemişmiydi tigana döneminde ve sonrasında sakatlanana kadar?

galatasaraylı olsam kadromdam utanırım bu benim şahsi düşüncemdir. galatasaray yabancısız oynamak gibi bir duruma düştü ve hala beşiktaş'ın kadrosundan kaliteli diyorsanız ben karışmıyorum zaten daha fazla. bütün türkiye servet'i konuşuyor olabilir. ibrahim toraman'da bu ülkenin en çok konuşulan göbeklerinden biriydi. iyice olgunlaştı yanına iyi bir yabancı ile çok iyi işler yapacağı kesin. adam bir sezon boyunca sürekli yanındaki adam değişerek oynarsa nasıl başarılı olabilir?

neyse ben yeni sezona kadar susuyorum bu konuda. transfer yapacak olan galatasarayın alacağı adamları da görücez. bir de lincoln gibi bir adama sahipsiniz ve delgadoya dengesiz diyorsunuz. ilginç yani.

Kalede hiçbir iddiam yok zaten. Ama Hakan'ın Aykut'tan iyi olduğuna katılmam. İkisi de gayet orta karar vasat kaleciler bence.

Rüştü faktörü var tabii.

Serdar Kurtuluş demişsin de, aynı yerde şimdi Mehmet Topal var milli takıma kadar yükselmiş. Lincoln dengeli mi değil mi daha çözemedik ki. Adam kaç maç oynadı, du bakalım nolacak seneye neler yapacak...

Serdar Özkan vs Sabri kıyaslamasına gelince. Sabri çok dengesiz bi adam iyi günüyle kötü günü arasında uçurum var o yüzden herangi biriyle kıyaslayamıyorum sabriyi ben, beni aşıyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sağolsun bu sene bjk beni maç izlemekten soğuttu...İnşallah öteki sezonda böyle olmaz.Bi de bakıyorum gs ye çıkarıyo gençleri takır takır oynuyo hepsi bizim altyapıdan bi serdar özkan(ki o da şaibeli) bi de ibrahim kaş çıktı takır takır oynadı.Aydını katmadım az maç oynadığı için.
Sosyal ağlarda paylaş

fb'yi yuceltmelerinin sebebi turkiye ligindeki durumu değil ki zaten, avrupa'da yaptıkları. turkiye ligi performansını tam tersine yerden yere vuruyorlar. ama besiktasın ovunulecek hangi yanı var bilmiyorum. tamam hakemlerle bi kac mac puan kaybettin de, buyuk takımsın kardesim. 2 sene once gs de cok puan kaybetti ama son hafta kafa kafaya girip aldı sampiyonlugu. ayrıca sampiyonluk yolunda gecen sene oldugu gibi en avantajlı takım besiktastı. kendi evinde 2 kez fb ye yenildi ve yarıstan koptu. yani kendi pimini kendi cekiyor bjk ama haftalar sonra hala faturalar hakemlere kesiliyor. yonetim haklı, futbolcular haklı, haksız olan hakemler. yok oyle bi hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş'ın bu sene hakem hatalarından puan kaybettiği gözler önünde zaten. ha bunlardan tartışmaya açık olanlar da var, tartışılması yersiz, çok bariz olaylar da var. ankara maçındaki verilmeyen gol gibi. o yüzden bu sene hiç ağlak falan demeyin. yönetimdeki insanlar çok abartmış olabilir ama bunlar direkt oyuncuya yansır.

şu delgado - arda, topal/linderoth - cisse de çoğu bjklının yanaşmayacağı bişey. mehmet topal ne kadar parladıysa serdar kurtuluş da o kadar parladı. arda ne kadar sürekliyse delgado da o kadar sürekli -ki mevkileri bile farklı karşılaştırmak için-.
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşın sorunlarını çözemnin en kolay yöntemi = tüpçü ve ekibnin beşiktaştan ellerini çekmeleri.

Beşiktaşın sorunları çok. Antrenör desen ne taktikten anlıyor ne oyuncu kalitesinden. 1-0 öne geçtikten sonra geriye yaslıyor takımı.

defans hattında bir futbol oynamayı bilen ibrahim toraman var. Gerisi komple 2. lig oyuncuları.
gökhan zan da bir gün hava topuna çıkıp dengesiz yere düştükten sonra ölecek muhtemelen.

orta saha da tello ve delgado formda olurlarsa bişeyler yapıyorlar. ikisi de fizik olarak çok yetersiz. Cisse ise kalburüstü bir topçu ama tek başına o yükü kaldıramıyor. Serdar özkan ise ne yaptığı belli olmayan biri. genç yetenk felan diyorlar da yeteneği neresinde ben göremedim.

hücum hattı ise beşiktaşın tek sorunsuz yeri. Nobre-holosko-bobo. al bunlardan birini koy herhangi bir takıma oynarlar.

beşiktaşın yedekleri de yetersiz. Altyapıdan çıkan oyuncu sayısı az. çıkanlar da ayrı bir salak (örnek batuhan karadeniz)

Son olarak da hakemler çok maçımızı yaktı buna kimse itiraz edemez ama bütün herşeyi hakemlere yüklemek de olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

puana bakıp fenerle kıyaslama yapmış yakışmamış sağlama
cl de çeyrek final oynadı adamlar...
çok severim ben ertuğrul sağlamı ama yetersiz beşiktaşa
daha öğreneceği çok şey var
kadro konusunda ise kanatlarda bence sorun yok. tello ve serdar özkan gayet yeterli futbolcular, ki serdar özkan henüz çok genç, daha da iyiye gidecektir futbolu. ayrıca tello kadar adrese teslim orta yapabilen futbolcu sayısı çok az türkiye liginde.
sadece son zamanlarda formsuzdu biraz, belki takımın kötü gidişatından etkilenmiş olabilir.
orta sahada delgadoyu tartışmıyorum bile.
cisse yerine daha kaliteli bi ön libero olsa iyi olur, ama cisse yeterli şu an için.
forvet hattı zaten tartışılmaz en iyisi ligimizde.
ama defans büyük problem. toromandan başka adam yok defansta, ki onunda formu ortada geçen sezon. bakalım yeni transferlerle ne olacak ama bence defansa yapılan transferler daha dikkatli yapılmalıydı, inşallah patlamaz elimizde zapatonchy midir nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...