Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

seviyorum

kabuk

Öne çıkan mesajlar

ondan başka kimseye dokunmak istemiyorum. ama aşk fln değil benimki. hani birini gözün görür başkasını göremezsin. deli gibi aşık olursun ya, öyle değil işte.

sadece yanımda olan insanların o olmadığını farkettiğimde içimi kaplayan hüzün belki de sevgi dediğim olay.

gördüğümde selam verdiğim her insanın bakışında gülüşünde teninin renginde onu hatırlamak için bahane aramak bu bahsettiğim şey.

hiçbir sebebim ve hiçbir beklentim olmamasına rağmen onu düşünebilmek koymuyor ya bana öyle birşey işte.

o, başkasının kollarında başkasını severken bile gece yastığa başımı koyduğumda onunla uyuyabiliyor olmak bu.. öyle bir şey
Sosyal ağlarda paylaş

sabah oldu evet bakalım uyurum belki..

şöyle söyleyeyim değmesi ve ya değmemesi pek umurumda değil. çünkü hayatta değdiğinden çok da emin olduğumuz pek çok insanın aslında hiçbir şeye değmediğini anladık çoğu zaman.

"gözlerimi kapattığımda yalnız kalmadığımı bilmemi sağlayacak birilerine ihtiyacım var" dediğimde gözlerimi kapatıp yanıma yatandı o.
o yüzden değip değmiceğine emin olmaktansa o anı hatırlayıp bir kere ve bir kere daha onunla olmayı yaşamak daha cazip geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...