Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Level 80

DALtanyan

Öne çıkan mesajlar

Evet makro programları ile mob pullayip rootlayip aoe yapip block alip hot atip pot icip PvP serverda AoE alanlarında hayatta kalip 65+ zonedan sonra PoM ile partiyi makro ile devam edebilmeyi hayal edebilicek tek insan forum flamerları olsa gerek. Oyunu oynayan arkadaşlar az çok demek istediklerimi anlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Early Access ile 17-23'ü arasında assassin ve hunterimla oynadım fakat assassindeki stealthin tam verimli calişmaması ve clothdan dolayı alınan damageden dolayı guildin priesti olarak headstartın gecesi oyunu alan arkadaşlarla reroll etme durumunda kaldım.
Not : Tempest of Set ve Priest of Mitra cidden cok keyif verici classlar, AoElerde sınırlarınızı zorlayip daha fazla mob cekerek birşeyler yapmaya caliştiğinizdan level kasarken dahi keyif veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

60'dan sonra 2 tane alan karşımıza cıkıyo 60-70 level progressimiz icin isimlerde hata yapabilirim cünkü ezberimden yazıcam bu alanlardan biri Aztec' Approach ve Thunder River.. Thunder Riverda haritanın sağ orta kısmında knockdown ve stun vurmayan moblar var orda mob grind yapilabiliyor onun haricin Thunder Riverda hic instance yok haritanın ortasında epic moblar ve 8 tane görev var 65de acilan fakan instanceda değil direk meydanda moblar. Aztec'e gelince Raid instance ve 80 group instance i mevcut baya fazla quest var fakat biraz karambol bir harita aoe kesemeyen classların 2 kişi gitmelerinde fayda var. 70-80 arasında Kheshatta'da devam ediyoruz baya quest olan bir bölge bunun haricinde 2-3 tane 80 group instancei 1 80 raid instancei mevcut. 60-80 arasi solo dungeon ben rastlamadım ama 70 oldugunuzada muhakak main sewer system ve the cistern daki tüm mavileri gidip farmlayın hatta thor tomb ve diger levelinizin 8 altlarındaki yerlerdende mavileri toplayın her yeni haritada mob damageleri abartı olucaktır. Ben hayatta kalabilmek icin tüm parcalarımı +def +invu vericek şekilde değiştirmek zorunda kaldım. Mümkün oldugunca iki kişi takilmaya calişin tek başınıza bir yerden sonra hem zorlayıcı hemde ölüp koşmaktan bayıcı hale gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

DALtanyan said:
Evet makro programları ile mob pullayip rootlayip aoe yapip block alip hot atip pot icip PvP serverda AoE alanlarında hayatta kalip 65+ zonedan sonra PoM ile partiyi makro ile devam edebilmeyi hayal edebilicek tek insan forum flamerları olsa gerek. Oyunu oynayan arkadaşlar az çok demek istediklerimi anlar.

Doğru söze ne demeli. :)
Sosyal ağlarda paylaş

nolife oynanırsa çokta problem değil.zaten kankası tankmış.kendiside en iyi dpsyi veren healer.pvp pek yanına yaklaşabilen bulunmuyor.okul veya iş problemin yoksa gece gündüz dedi dolu oynayarak lvl 80 yapılır.başarı mıdır belki evet belki hayır.fakat kesin bir sonuç, oyundan erken sıkılırsın.sonra end game yok oyunda oynamanın manası yok bıraktım ben denebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

odiflame said:
nolife oynanırsa çokta problem değil.zaten kankası tankmış.kendiside en iyi dpsyi veren healer.pvp pek yanına yaklaşabilen bulunmuyor.okul veya iş problemin yoksa gece gündüz dedi dolu oynayarak lvl 80 yapılır.başarı mıdır belki evet belki hayır.fakat kesin bir sonuç, oyundan erken sıkılırsın.sonra end game yok oyunda oynamanın manası yok bıraktım ben denebilir.

bunca yıl mmo oynadıktan, ve ayrıca hayat tecrubemle ogrendım kı herseyın bır zamanı var. 15 yasında aldıgın zevk farklı, 20 ınde 30 unda. Bu yuzden cocugumun yapacagı sey benı sasırtmayacak, anlayısla karsılayacagım.

bu arkadasların da oyle, bızde onların zamanında degıl turkıye, dunya ıle yarıstık, nolıfe olduk, bundan zevk aldık.

sımdı tam tersı anlayıstayım, anlayıstayız, ama sonuna kadar saygı duyuyor ve onları cok ıyı anlıyorum, helal olsun, kutlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...