Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Looney Tunes Tasoları Arıyorum.

Xærø

Öne çıkan mesajlar

ne feci tırnak kırıyodum ulan taso oynayacam diye.
patır kütür kalkıyodu tırnaklar, ama vazgeçmiyoduk.
ütüyoduk,köküyoduk, kepiyoduk,kerpiyoduk ama yılmıyoduk!
her zaman daha fazla olmalıydı, en sonunda da balkona çıkıp "yağma/kapış" yapıp ehehehe koşun uleyn nidalarıyla yağdırıyoduk aşağıya tasoları.
ne günlerdi ulan
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
Bendede Shell'in verdiği futbolcuların bozuk paraları vardı. Bildiğin bozuk para üstüne resimlerini işlemişler. Hagi popescu bolic vs......... Annem atmış bir kaç yıl önce görüp bu ne diye :)

bende duruyo hala onlar
hakan ünsal-fatih-terim-suat kaya-vedat inceefe-volkan kilimci-bülent korkmaz-hagi-filipescu-ilie
bunlar var bende=)
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
Alcadras said:
ilk ve son dayağımı mahallede bu sporcu kartları yüzünden yemiştim. iki eleman bi kaldırım başında oynuyor. ben de izliyorum. yaşım 7-8 civarı. "açmaca" denilen oyun tipini oynuyolar. kimin numarası büyükse o alıyor. o zamanlar da hatırlarım, genel bir triptir, karşısındakine göstermez, yavaşça açarlar. yanımdaki eleman açtı ben bakıp "aha 210 çıktı" diye bağırdım. dayağı da yedim. eşşoğlueşşek.

dayak baya içine oturmuş sayıyı bile unutmuyor :):)

Ahaha mahallede "en çok kart bende var" diyen veletle tek oyun yapıp bütün kartlarını ütmüştüm (aha bi de böyle bi laf vardı yavs, ÜTMEK).
Sosyal ağlarda paylaş

cavanagh said:
Masticore said:
Bendede Shell'in verdiği futbolcuların bozuk paraları vardı. Bildiğin bozuk para üstüne resimlerini işlemişler. Hagi popescu bolic vs......... Annem atmış bir kaç yıl önce görüp bu ne diye :)

bende duruyo hala onlar
hakan ünsal-fatih-terim-suat kaya-vedat inceefe-volkan kilimci-bülent korkmaz-hagi-filipescu-ilie
bunlar var bende=)

Bende de hala duruyor galiba onlar, Galatasaray tam kadro vardı =)
Sosyal ağlarda paylaş

bende dolu var. hala duruyorlar yani. dönenleride vardı bunların. nerdeyse tüm seriye yakın var. kapışalım mı? (:D

Masticore said:

bunu shell mi yapmıştı? yoksa petrol ofisi mi? hatırlıyamadım şimdi. bende de şifo mehmet filan vardı

bulabildiklerim bunlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

cavanagh said:
Masticore said:

bende duruyo hala onlar
bunlar var bende=)

bendekiler duruyo hala, full kadro gs var bekir gür filipescu hagi fln
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...