Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seveni çok olan, ama nedense sevemediğiniz oyunlar...

SturmVogel

Öne çıkan mesajlar

1- Blizzard oyunları... Açıkçasını söylemek gerekirse hayatımda tek bir Blizzard oyunu bile favorim olmadı. Oynamak, sevmek için haftalarca uğraştım ama maalesef sevemiyorum onların oyunlarını. Hatta MSNde "WOWda raide girim geliyorum" yada "dota'ya kaçtım gelicem" türü ifadelerdeki heyecan hissini hiç anlayamadım.

2- Tomb Raider... İlk aldığım CD ROM oyunlarından biri de Tomb Raider 3'dü ve Level'de yerlere göklere sığdıramamışlardı, inanamamıştım nasıl böyle bir oyunu övebilirlerdi!?! Hayatımda bu kadar büyük beklentiye bu kadar büyük hayal kırıklığına uğradığım çok az oyun var.

3- Adventure oyunları... Genelleme yapmak istemiyorum ama Adventure oyunlarının geneli oynanış özelliklerinden ötürü beni hiç çekmedi. (Fahrenheit gibi farklı adventure'leri ayrı tutuyorum)

Black & White / Movies / Sims : Bir türlü sevmedim bunları da...

Şimdi eminim birileri atlayacak laf çakmaya çalışacak kesin ama ben şimdiden söyleyeyim: Konu başkalarının tercihleri ile kafa bulma değil de mainstreame yayılmış oyunlardan sevemediklerinizin neler olduğunu itiraf etme amaçlı. Bir nevi bilinçaltımız.

Yapacağınız katkılar için şimdiden sağolun.
Sosyal ağlarda paylaş

Warcraft ile ilgili hiçbirşeyden haz etmem :(

Gran Tourismo sevmem, fazla simülasyon. Yarış dediğin nfs2:se gibi olacak bence, hızı falan keyfini çıkarta çıkarta yaşayacaksın. Basıyosun tuşa araba dönmüyor falan o ne gerçekçilik istesem biner araba sürerim :P

Strateji oyunlarını pek sevemedim. RTSleri daha doğrusu.

civ ve total war severim.

Mortal Komabt olsun, Tekken olsun, Street Fighter olsun işte KoF olsun sevemedim. Tuşları kıracakmış gibi abanıp da yetenekten çok tuşa basma zamanlamasına dayalı olan, zeka gerektirmeyen oyunları anlamam sevmem.

Saygılar efendim..
Sosyal ağlarda paylaş

Oblivian. Bu kadar sıradan konuya sahip, rpgnin rsi olmayan bi oyunun insanlar nesini beğeniyor anlamıyorum. Sandbox tadında evlere girip hırsızlık yapmaktan zevk alıyorlar heralde.

DotA. Beceremiyorum, becersem sevicem :P

KotOR. Birincisi konu olarak gerçekten çok yeto, insanlar nasıl bir ikiden iyidir diyor anlamıyorum. Resmen sırf bitirmiş olmak için bitirmiştim, oyunun dandik sonu falan hiç umrumda değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Morrowind, Oblivion. Bilgisayarımda 2 gün yüklü kalmışlardır ki bunun da tek sebebi Fate/Stay Night modu için

Bütün yarış, spor, menejerlik oyunları. İlgim yok, napıyım.

C&C1+Covert Ops ve RA1+Countersrike+Aftermath dışındaki bütün C&C ve RA oyunları, Generals hede

GTA3 ve sonrası

Ayrıca

Incoming Shitstorm
Sosyal ağlarda paylaş

Ordu yapıp sağa sola saldırtmalı strateji oyunları.

Biraz Warcraft: Reign of Chaos, o da sadece campaign kısmı (tamamlamıştım), biraz da Black&White 2 .
Bunlar dışındaki benzerleri hep tutorial'da kalmıştır bende.

Bunların turn-based olanlarını sevmiştim, Heroes 3, Civilization.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...