Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanoute Fenerbahçe'de

Luinir

Öne çıkan mesajlar

ohyeah said:
Rewendor said:
Yıldırım kendisi söyledi "Shevchenko diyorlar, bu adam 9 milyon euro alıyo yılda. Biz nasıl karşılayalım bu parayı" diye

tam olarak öle demedi. bu adamın bonservisi 42 milyon euro, ve senede 9-10 milyon euro alıyor. 3 senelik bu adamı alsak toplamda 70 milyon euro eder. bunu nasıl ödeyelim dedi..

Ezbere bilemedim işte içerik olarak benzer bişi söledim ben de aklımda kaldığı kadarıyla. Fark yok bence iki söz arasında :)
Sosyal ağlarda paylaş

daha önceki başka bi yayında aziz yıldırım şunu söylemişti: Ben aziz yıldırım olarak istediğim futbolcuyu alırım. Ama fenerbahçe daha çok yuksek miktarları ödeyecek seviyede deil. Zamanla bu da olacak.

fenerbahçe mali anlamda çok ileriye dönük olarak çalışmalarını yapıyor. o yuzden buyuk transferler için hem avrupada daha başarılı olmalı hem de mali anlamda daha ilerde olmalıdır.

Fenerbahçeye geleceği söylenilen futbolcu sayısı 90 antrenor ise 20 idi son açıklamaya göre. tabiki büyük oyuncuların transfer dedikodusu taraftarı heyecanlandırıyor. Ancak bu tür futbolcuların gelebilmesi için en az 4-5 seneye ihtiyaç var. Tabi mali ve spor anlamında istikrarın da devam etmesi gerekiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Sarı lacivertli Kulübün Mali İşler Koordinatörü Abdülkadir Kuşin yaptığı açıklamada "Fenerbahçe Spor Kulübü, her yıl İngiltere'de Deloitte&Touche merkezi tarafından yayınlanan Money League'e giren ilk ve tek Türk Spor Kulübü oldu. Fenerbahçe'nin 2006-2007 futbol sezonunda gerçekleşen gelirlerinin bazıları dört yıl süren çalışmalar sonucu Deloitte&Touche / Türkiye tarafından konsolide edilip merkeze gönderildi. İngiltere'de compilation yöntemi ile tablo haline getirilen ve sıralanan bilançolar her yıl şubat ayında yayınlanıyor. Bu hafta 14 Şubat 2008 günü yayınlanan "Futbol Money Leauge" de, transfer geliri gibi bazı gelirlerin kurallar gereği eklenmediği tabloda Fenerbahçe 87,2 milyon Euro ile yer aldı. Bu tutar, Fenerbahçe'nin futbol dışı gelirlerinin ve bütçesinin tamamını içermiyor. Beş şirketinin gelirlerini de içermiyor. Hesaplamalara tüm şirketlerin toplam gelirlerinin sadece temettü şeklinde Kulübün gelirleri içine yansıyan tutarlar giriyor. 87,2 milyon Euro ile listede 25. sırada olan Fenerbahçe'nin altında Benfica, West Ham United, Manchester City, Aston Villa, Everton gibi dünyanın en ünlü kulüpleri yer alıyor. Bu tablonun Başkan Aziz Yıldırım'ın seçildiği günün 10. yıl dönümüne rastlaması da on yıl önce dünya kulübü olma hedefine 10. yılda ulaşılmış olmasının somut bir göstergesi oldu" diye konuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe bu tür 1 yada 2 transferi kaldırır ancak yönetim ileriyi düşünüyor sonucta. evet butun paranızı harcarsınız ve alırsınız. ama ondan sonraki 2-3 sene 1 çöp dahi alamazsınız o klübe. sonucta fenerbahçe SK sadece 1 futbol takımı deil. her türlü branşa özen gösteriliyor. eskiden amatör branşlar önemsiz olarak gözükürken şimdi üstüne gidiliyor. o yuzden bu tur transferleri yapabilmek için 200-250 milyon euro gibi bi bütçe lazım bu da 5 sene içerisinde mümkün
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın Tottenham zamanı dili yandı Premier ligden dönmez Villa'lara ,West Ham'lara zaten bu takımların vaad ettiği kalibrede şeyler İngiltere'de orta sıra kovalamak belki UEFA'da başarı kovalamak olur-ki hali hazırda bu adamın kariyerinde 2 UEFA Title'ı var.
Benfica varsa almak isteyenler arasında, o pürüz çıkarabilir ama onlarda bu sene CL'ye katılamayacak o bir etken olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

zegnacım ben kanoute yalan oldu derken alamadı fener manasında değil yalan habermiş demek istemiştim. aziz yıldırım da hiç bahsetmedi belki doğrudur da zaten kanoute gelir fenere neden gelmesin? sevilla kim ki yani.

ayrıca henry falan şimdi bunları geçelim. kendimizi kandırmayalım. adama 3 yılda 70 milyon euro para harcamanız lazım allah aşkına yani. ayrıca henry de gelecek, rizeye gidecek maç yapacak oralarda sonra bacağı kopacak adamın. kafasına gözüne su yiyecek tokmak yiyecek çakmak bozuk para yiyecek. şu ülkenin en tanınan ve bilinen futbol karşılaşması fb gs maçlarından bi tanesini izlese adam bu ne lan der.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:
ohyeah said:
Benfica, West Ham United, Manchester City, Aston Villa, Everton gibi dünyanın en ünlü kulüpleri

oha be 1 haftadır futbol takip etmiyorum hemen değişmiş dünyanın en ünlü kulüpleri! olacak iş mi?!

doğru bu klupler andorra da.. kimse ismini de bilmio.. ne ünlüsü yav..

zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış
Sosyal ağlarda paylaş

said:
listede 25. sırada olan Fenerbahçe'nin altında Benfica, West Ham United, Manchester City, Aston Villa, Everton gibi dünyanın en ünlü kulüpleri yer alıyor.

ohyeah said:
toggie said:
dünyanın en unlu kulupleri bunlarsa biz marsta yasıyoruz.

bu yazıyı yazan adam dünyanın en ünlü klüpleri bunlardır dememiş bunlar içerisinde yer alıyor demiş. ha biraz abartmış mı? evet

İçerisinde dememiş, direk en ünlüleri demiş sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Werewolf said:
said:
listede 25. sırada olan Fenerbahçe'nin altında Benfica, West Ham United, Manchester City, Aston Villa, Everton gibi dünyanın en ünlü kulüpleri yer alıyor.

ohyeah said:
toggie said:
dünyanın en unlu kulupleri bunlarsa biz marsta yasıyoruz.

bu yazıyı yazan adam dünyanın en ünlü klüpleri bunlardır dememiş bunlar içerisinde yer alıyor demiş. ha biraz abartmış mı? evet

İçerisinde dememiş, direk en ünlüleri demiş sdf.
Abi onu bunu bilmem de Benfica ve Manchester City büyük takımlardır bana göre ben 2 sini de çok seveim he bu laf o lite ile alakası yok ama Benfica ya ulen çok seviyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...