Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanoute Fenerbahçe'de

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Ucuz etin yahnisiyle iş çevirmeye çalışıyo yönetim. Yıldız almicaz falan diyo hala. Tamam bi sıçardık 2 seve evvel, 2 sıçradık bu sene de, böyle sürmez bu. Avrupa başarısı lazım. Ona göre adam lazım. Lincoln Linderoth oynayamadılar seneye oynicaklar, ama yanlarına 1-2 adam daha lazım en az. Yoksa ligde de erken havlu atabiliriz. Gençler gaza geldi şampiyon olduk da, gaz dönemi geçti gaza gelip şu kadroyla devam etmeyelim yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

Onları kalli getirmedi ki? Daha ortada kallinin k si yokken GS transfer etti onları. Garip ama Adnan Polat'ın başarısı bunlar. Serkan, Barış bi de Ali Çakmak vardı onu tam alcakken FB atladı yine sonra da oynatmadı belki o da parlardı GS'de olsa.

Kalli'ye teşekkür ediceksek kefil olduğu Bouzid için edicez :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Ümit Karan varken Nonda hep 2. planda bende. Ama evet performansı yeterli. Garip bi oyuncu aslında, alır mısın deseler almazdım ama ucuza 500.000$a geldi, üstüne de bayağı iyi oynadı. En azından Türkiye'de iş yapıyor ama daha iyisi lazım Avrupa'ya.

Aynen. Bence de ümit karan ezer nondayı her şekilde.

Tuncay bile ezebilir nonda'yı.

Ben nonda da bi numara görmüyorum yani, sıradan bir forvet kanaatimce.

Ama Kanoute'nin daha iyi olduğu kesin bu isimlerden.

Gerçi o transfer de şaibeliymiş ama olsun : )
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:
abii nondayla kanouteyi kıyaslamalar filan cidden suphe duyuyorum akli dengenizden.

kanoutenin basarisiz oldugunu dusunenler var onlarada bisi demiyorum heralde 2 tane uefa kupasından sabahları kahvaltıda çay içiyorlar kendileri.

Bende nondanın gecmişini bilmeden neden böyle konusuyorsun ondan şüphe duyuyorum. Nonda ayagı kırılmadan önce başarıları ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

nonda

fc zurih
Stade Rennais FC
AS Monaco
Roma

2004 yılında monaco ile cl finali.

Sezon Takım Maç Gol
95-96 Zürih 10 4
96-97 Zürih 31 8
97-98 Zürih 34 24
98-99 Rennes 32 15
99-00 Rennes 30 16
00-01 Monaco 29 12
01-02 Monaco 30 14
02-03 Monaco 35 26
03-04 Monaco 12 5
04-05 Monaco 10 0
05-06 Roma 16 4
06-07 Blackburn 26 7
Sosyal ağlarda paylaş

Bence alabileceğimiz en iyi forvet Nonda'ydı,gözden düşmüştü sakatlığı nedeniyle ama bu adam varken Real'den kiralanan Morientes falan çoğu maç yedekti.Prso-Nonda forvet ikilisi çılgın atıyordu,Mori CL'de iş yapıyordu neyse.

Kanoute Sevilla'da süper birkaç yıl geçirdi ve büyük takım miladını tamamladı bundan sonra gideceği ayarda takım ya büyük 5 ligin başaltı takımları olacaktı ya da takipçi liglerin şampiyon adayları.Öyle de oldu iyi seçim Fb açısından da Kanoute açısından da.

Ama Tottenham takipçisi olarak Kanoute'nin saçma oyunu da unutmam ordaki.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha Fransa liginde 35 maçta 26 gol ne demek, ben bu kadar iyi olduğunu bilmiyordum Nonda'nın, Fransa'da gol kralları hep 20 civarında olur. Açıkçası, Nonda duruşu,topa vuruşu ve topsuz oyunu ile bence kalitesini belli ediyor ancak, o forvette olması gereken yırtıcılığı yitirmiş; inanmıyor gollere sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...