Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect

arcane

Öne çıkan mesajlar

Evet bi garip, software rendering geyiğinde piksel piksel böyle, anlayamadım, bende yok bu sorun şu an. Bi gez deli gibi şöyle bioware tech support topiklerini falan, bulursun, mutlaka yaşayan vardır dediğin kartlarda aynı sorun yaşanıyorsa.
Ben de gireyim lan oyuna, 4 gündür girmedim krizim tuttu, etrafı kasırıp kavurayım şöyle sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca çok gerzek bir bug oldu az önce, bossfight'ta overheat bug oldu bildiğin, endless overheat direk, başka bir save'den reload edene kadar silah öyle takılı kalıyor, teammate'ler dahil. Çok kıl bir olay, bossfight'ın içine etti, forumlarda bayağı taşlamış bioware'i bu yüzden millet.
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:
Ayrıca çok gerzek bir bug oldu az önce, bossfight'ta overheat bug oldu bildiğin, endless overheat direk, başka bir save'den reload edene kadar silah öyle takılı kalıyor, teammate'ler dahil. Çok kıl bir olay, bossfight'ın içine etti, forumlarda bayağı taşlamış bioware'i bu yüzden millet.

orjinalmi oyun?
bende hic oyle bir bug olmadi
cracklerde oluyor diyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hatun karakter açtığımda, hem lietunent'a hemde o aliyen'e pas atıyordum. En sonunda aşk üçegeni gibi birşey olmuştu. Lieutenant topladı üçümüzü bir odaya, onu mu seviyorsun yoksa beni mi diyince bende istersen "threesome" yapabiliriz demiştim. Reddetti ve hayallerimi yıktı şerefsiz :( . O günden beri aramız kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de dun gece bitirdim oyunu, son boss deli gibi zordu eheh... boyle bi 13-14 dk savastım aralıksız, tum med pack'ler savasın basında bitti neredeyse eheh...

yalnız onun son gorev oldugunu bilsem baslamazdım ona, keske ana gorev bitince oyun bitmese, citadel'e donup yan gorevlere falan devam edebilsek, oyun bitince bir sey vardır diye credits'i de gecmedim, onda da bir sey cıkmadı eheh =)... ama cok guzel oyundu ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Sturm ekran kartını yazmamışsın ama orta- min. arası oynarsın. Şu anda rusların çıkardığı bi fix var gmfix diye ve torrentte bayağı paylaşılıyor zaten hatta başka isimler verip paylaşmaya devam ediyorlar ama hepsi aynı. galaxy map, save sorunumu çözdü gibi şu anda bi olay yok. Bitirmeye kıyamıyorum. Ama %100 gibi bişi ile bitirmek istiyorum. Kasılır yaw bu oyuna..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...