Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patipet Evlat Edinme Servisi

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Jadelith, Burada sahipleri tarafından terkedilmiş bir kedi var. Cinsini kestiremedim ama gümüş Shorthair - R.Blue renklerinde canlı çimen yeşili gözlü müthiş güzel bir kedi. Tahminen 6 7 aylık ve çok evcil. Cok da şımarık. elimden mama yiyor ve benim kedimden daha sevecen davranışları var. Birinin onu alıp zarar vermesinden korkuyorum. Ben sahiplenicektim ama benim bir kedim var ve bir ikincisini daha alamam :/ Bu mesaj sadece Jadelith için değil tüm okuyanlar için gecerlidir. İlgilenenlerin PM atmasını rica ediyorum. İlgilenen olursa resimlerini çekip yollayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

ben de kedimi birilerine vermek zorundayım. siyah beyaz bir kedi(vücudunun üstten görülen kısımları siyah alttan görünen kısımları beyaz gibi), gayet hoş bir kedidir. bütün aşıları tam, kısırlaştırılmış, veterinerin yaklaşık 11 aylık olduğunu tahmin ettiği gayet sağlıklı ve sevimli bir kedidir kendileri. evde çoğu gün akşama kadar kimse olmamasından dolayı kedi ilgiye aç adeta, hayvan ilgisiz kalıyor ne yazıkki. buyüzden de iyi bakamadığımı düşünüyorum ve birilerine vermek istiyorum. ilgilenen olursa pm atarsa sevinirim. kum kabını, mamasını ve kabın içindeki kalan kumu(=P) verebilirim isteyene, buyüzden masrafa girmek istemeyenler de bedavaya sahip olabilir bunlara =D aşı kartı kimliği falan da var bidünya işte. buarada belirtmeyi unutmuşum antalyada yaşıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Antalya. yavru, eğitimli, dişi çok tatlı, 5-6 aylık yavru ev kedisi edinmek isteyen.

Ağaçtan kurtardım. Kaçmış ya da atılmış. İç parazit (kist), dış parazit aşılarını yaptırdım. 8-10 gündür bakıyorum, çok sevdim, ama benim 2 erkek kedim ondan, o da onlardan korkuyor. Hepsi huzursuz, tedirgin anlayacağınız. Bir de 3 kedinin bakımı beni çok zorlayacağa benziyor.İlgilenenlere duyurulur.

Tüyleri bembeyaz, 4 yerinde gri büyük benekler var.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar istanbul'da oturuyorum. mahallemizden bir kadının evinde kedisi vardı. onun yavruları oldu.. şu an 1 aylıklar ama kadın malesef yavrulara daha fazla bakamayacak. onlara yuva arıyoruz, 5 tane kedicik var yuva arayan. bol tüylü ( beyaz-kahverengi) pofuduk pofuduk kedişler =) isteyen mesaj atabilir bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...