Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tropic Thunder (2008)

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Bilmiyorum nedense ben beğenmedim bu filmi hiç. Ot gibi başından sonuna izledim. Güldüğüm olmadı sanırım, gülümseten de birkaç sahne vardı sadece. Film mi gerçekten kötüydü diyecem ama herkes beğenmiş demek ki film güzel. Ben çok şey beklediğim için hayal kırıklığına uğradım heralde.

Get Smart izledim ertesi gün, bence çok daha başarılıydı komedi olarak bundan.
Sosyal ağlarda paylaş

Komediyi komedi diye izlediğin içindir belki. Get Smart'ın esprileri ile bununkilerin tarzı bambaşkaydı. Get Smart'ı da çok beğenmiştim ben, ama en fazla bir kere daha izleyebilirim. Tropic Thunder'daki bazı sahneleri mesela:

you never go full retard sahnesi, want some? get some!, sahnesi, o surata close-up yapıldığı sırada "survive" deme tarzı. Jack Black'in ağaçta bağlıyken herife blow job teklif etmesi. Bunların dışına Robert Downey Jr.'ın olduğu eksiksiz tek sahne ve Tom Cruise'un sahneleri

Bunları açıp her gün izleyebilirim, o derece iyi. Esprisi olsun, oyunculuğu olsun insanı ağır güldürüyor yani. Farklı açıdan bakıp izlemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunculuk çok başarılı ona lafım yok, ama senaristler mi zayıf kalmış yoksa tarz olarak mı hafif kaçmış bilemedim de, ne blim bu kadar çok sayıda ve başarılı oyuncu bi araya gelince zaten mutlaka oyunculuk çok iyi olucaktı kesin, ama yine bu kadar çok başarılı komedyen bir araya gelince daha komik daha, nasıl desem "darbe gibi" espiriler beklerdim ben böyle "yumuşak" espiriler yerine. Dediğin sahneler hep çok başarılı sahneler evet, ama kaçı kahkaha attırdı ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel film ama muhteşem değil. Böyle diyorum çünkü muhteşem olabilirmiş. Fikir çok iyi. Senaryo da iyi olsaymış 12'den vururmuş. Aynı şekilde Robert Downey Jr. ile Tom Cruise döktürmüş ama böyle bir filmin tam adamı olan Jack Black'i iyi kullanamamışlar.

Ben Stiller filmi olmasından kaybettiğini düşünüyorum. Daha düşünülmüş bir film olmalıydı.

İzlerken çok gülmesem de çok keyif aldım. Sırf ilk yarım saati için bile izlenir. (tu)

Bu filmi sevenlere Galaxy Quest tavsiye ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Mum_Chamber said:
yeni izledim, bence vasat bir film. tom cruise ve robert downey jr imba. jack black'i ise gercekten kullanamamislar.

tamamen aynı fikirdeyim.tom cruise ve downey abimiz bile bu filmi kurtaramamışlar.adamım jack black o mal rolu haketmemişti.

ben stiller bi daha el atma bu işlere pls.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Daha önce izlemediğime pişman oldum.Robert Downey jr'ın ne kadar harikulade bir oyuncu olduğunu tekrar tekrar hatırlamalıyız efenim :P kamptaki çince konuşma sahnesi ve baştaki Tobey Maguire'lı fragmanı yeter zaten hehe,Jack Black'e yazık etmişler bi o kötü olmuş.Tom Cruise başlıbaşına olay filmdeki tüm sahnelerinde.Birde kampın başındaki ufaklık çok iyiydi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...