Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manchester United - Chelsea F.C.

2pacAmaruShakur

Öne çıkan mesajlar

adamınbiri said:

99da bayern'i ezdi geçti bide bu.

sen kaç yaşındasın?
ben o maçı canlı izledim. ezip geçtiği falan yok.
90dakika bayern oynamıştı. 1-0 bayern üstünlüğüyle geçen maçta son dakikalar 90+1 karambol yaparken sheringam 1-1 yaptı, o şaşkınlıkla uzadı derken 90+3 te solksjaer 2-1 yapıp man utd almıştı kupayı.bayern'in hakkıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:
adamınbiri said:

99da bayern'i ezdi geçti bide bu.

sen kaç yaşındasın?
ben o maçı canlı izledim. ezip geçtiği falan yok.
90dakika bayern oynamıştı. 1-0 bayern üstünlüğüyle geçen maçta son dakikalar 90+1 karambol yaparken sheringam 1-1 yaptı, o şaşkınlıkla uzadı derken 90+3 te solksjaer 2-1 yapıp man utd almıştı kupayı.bayern'in hakkıydı.

Acaip maçtı Manchesterın Goller kornerden gelmişti sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

yok vurmadı ne vurucak ya.

manu aktı sağolsunlar yanıltmadılar beni. chelsea ilk yarının sonunda o bal golünü atmasaydı ikinci yarı fark yerdi. boşu boşuna zora girdi maç.

ayrıca c.ronaldo'nun penaltıyı kaçırması da efsaneydi. bence bilerek kaçırdı manşetlerden inmemek için sdlfkjlsdg
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben maçı es geçiyorum
bu sunucu sunay akın gibi bişe arkadaş yok babası şunu yapmış yok onların şöle durumu varmış yok berberde dövmüşler,
bide maç sonunda yanlış anlamadıysam şey dedi: '' vandersar bu yaşına gelmiş hala şampiyon oluyo'' gibi bişeler dedi ilker yasinle iki aptalca paslaşmalarıda çok komik ve salakçaydı gerçekten ama eglendik:D

bide futbolda hucumfaul diye bişe varmı bea adam fazla sardı herhalde playoff donemine.
son olarak bana lütfen biri bu adamın yalan söyledigini sölesin.
sunucu diyorki : ashley cole ve maria carey kuzenmiş lannn!!!11 oha be.

maçla ilgili tek yorum ronaldo penaltı kaçırarak büyük oyuncu olabilme sınıfna çoktan girdi yani efsana diyelim hatta hep penaltı kaçırırlarçunku onemli maçlarda bide man.utd kesinlikle turnuvanın gruplardan sonra favorisiydi maçta chelsea daha iyi oynamasına ragmen işte o kurt ah o kurt hoca. . kanıma ilker yasin girdi gene.
Sosyal ağlarda paylaş

Heh, o hücum faul'e ben de taktım kafayı, bir de birkaç sefer söyledi..

Mariah Carey olayı da doğruymuş galiba..

Bunun dışında, bu adamlar maçı sunmuyorlar ki, yani hani an olur bişilerden bahsedersin de, böyle ilginç şeylerden böyle ilginç cümleler ile bahsetmek, her yiidin harcı olmasa gerek...
Sosyal ağlarda paylaş

120 dakika boyunca her 10 dakikada bir, ballack ve drogba serbest vuruşundan bahsetti. hahaha

birde penaltılarda spiker sustu filan rezalet tam ya.

mehmet demirkol bile köşesinde yazdı. digiturk sahipleri dili değiştirebiliyor, bare seçenek koysunlar, arapça olsun bişey olsun ama stadın kendi sesininden izliyelim filan yazmıştı. düşün artık sen, aynı kişi için çalışıyorlar ama dayanamıyor adam .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...