Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20 Mayıs Banwave

Greeny

Öne çıkan mesajlar

İşi biliceni mi var, ne kadar aptal saptal program varsa saklamak için kullandım. İlk ban wave e dodge çektim, public profile kullanmadım, av de bot kasarken damage meterda ilk 5 oynuyordum fln. Anlamsız oldu bu ban ya. Neyse, raid derdi yok artık anasını satim. Her işte hayır var derlerdi de inanmazdım.
Sosyal ağlarda paylaş

birgün yolda giderken asdfges ile karşılaştım sevimli bir hunter kendisi biraz sessiz olsada çok kadim dost olduk günlerce geldim gittim kendisi oradaydı sonra onun için endişelendim gm e petition atıp bu kadim dostumun iyi olup olmadığına bakmalarını istedim incelemeye alacaklarını söyledi bende gönül rahatlığıyla işlerime geri döndüm zira muhabbeti pek sarmamıştı 4 gün sonra gene karşılaştık 2 hafta sonra gene 1 ay sonra gene her kaşılaşmamızda ortak arkadaşımız gm i de davet ettim eski günleri yad etmek için

sonra geçen sene bu zamanlar o kara gün geldi onbinlerce kişi biranda ortadan kayboldu içimi bir korku sardı acaba kadim dostumdamı ortadan kaybolmuştu hemen yanına koştum ve biranda bütün endişelerimden kurtuldum kadim dostum oradaydı içim rahatlamış şekilde yeni maceralara yelken açtım

bu hikayeden ne anlıyoruz wow da ban yediyseniz büyük ihtimalle park yasağını bile delmemenizde fayda var zira bu işleri beceremiyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...