Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

One Hit Wonders...

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

thelegbra said:
BoDrUmLu said:
toggie said:

efsane olmuş bu =)

oha benim ssim bu, kim yaydı lan?

ahah evet, senden almısım ben herelde, ya da bi ara foruma koyduysan hosuma gittiği için kaydetmişimdir.

kendi ss'im oldugunu iddia etmedim ayrıca, hırsızlıkla suclama beni benefish :)

hatta alttaki wow ss i de benim değil. eski guildimden aldım, o da baya hosuma gitti. wow-europe a bile gondermeyi dusunuyorum hatta :)
Sosyal ağlarda paylaş

NFS'nin ilk underground'u. Oyunun suyunu çıkartmıştım bitirdikten sonra, malum bitirince önceki yarışların hiçbirini yapmamıza izin vermeyen embesil bi sistemi vardı. 10 turluk drift, 370 kmhlere ulaşan drag vs. gibi şeylere giriştim iice.

Bunlar driftin hayvanlık derecesine göre isimlendiriyo böle drifti collosal drift, superb drift vs. vs. şeklinde işte... Drift yaparken bi keresinde 100,000 puanı geçtim ve "Drift King!!!" diye bi şey çıktı böle. Vay anasını dedim, arkadaşı aradım cepten (knoxville) sora dedim olm 100k'yı geçtim falan diye. Cevap şöle oldu : "olm burda bi arkadaş var 124000 yaptı."
hırs yaptım 15 dk sora bunu becerdim:

Drifte devam edebiliyordum halen aslında, ama 200,000i geçtiğimde ne diyeceğini merak da etmiştim. Ben "Drift God OMFG!!11" falan gibi bişey demesini beklerken bi şey çıkmadı drifti kestim ben de :P (bu arada en uzun drift pistiydi bu sanırım, 2 tur kesintisiz bi drift yaptım o puana ulaşmak için)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Dün gece instance lar tıkandığında dungeon önünde beklerken patilerden birisi female blood elf paladinime ahlaksız bi teklifte bulundu, ben de ifşa ediyim dedim lol=)

Tam aaa bu guild pati guildi değilmiydi dur konuşuyim diycekken böyle bişeyle karşılaşınca vazgeçtim, nah demekle yetindim eheh ^^

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...