Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Untouchable - 5 Man Grull

Xo

Öne çıkan mesajlar

102% avoidance hic vuramaz anlamina gelmiyor, zira 99% ustu anlamsiz zaten

bunu spell ve resistancedan yola cikarak soyluyorum gerci, melee icin bilen biri yazsin ama mantigin ayni olmasi lazim. asla 100% hite ulasamiyorsun mesela, max ulasabilecegin nokta 99%

ayni sekilde asla 100% avoidancea ulasamaman gerekir, yani sen 200% de yapsan yine de oyun hesabi 99% uzerinden yapiyor olmali

sen lvl 1 crittera vurdugunda bile 1% resist/miss sansi var allahin davsaninin, gruul sana caktiginda nasil tamamen rahat olabilirsin ki ehu
Sosyal ağlarda paylaş

Nefr said:
102% avoidance hic vuramaz anlamina gelmiyor, zira 99% ustu anlamsiz zaten

bunu spell ve resistancedan yola cikarak soyluyorum gerci, melee icin bilen biri yazsin ama mantigin ayni olmasi lazim. asla 100% hite ulasamiyorsun mesela, max ulasabilecegin nokta 99%

ayni sekilde asla 100% avoidancea ulasamaman gerekir, yani sen 200% de yapsan yine de oyun hesabi 99% uzerinden yapiyor olmali

sen lvl 1 crittera vurdugunda bile 1% resist/miss sansi var allahin davsaninin, gruul sana caktiginda nasil tamamen rahat olabilirsin ki ehu

http://www.wowwiki.com/Attack_table

benim bildiğim dodge, parry, miss, block vs hepsi üst üste toplanıyor ve o şekil hesaplanıyor.

yani %65 dodge şansın var zar attık tuttu dodgeladın
%15 parry şansın var zar attık tutmadı yidin şeklinde değil
Sosyal ağlarda paylaş

avoidance'ın 102.4'ten fazla olması demek, level 73 (en yüksek level) bossların o kişiye crush hit vuramaması demek
paladinimle o avoidance'ı yakalamak için baya uğraştım eheh :p
bu mesajdan bir öncekinde bir link verilmiş sanırım orda da yazıyordur, 102.4 avoidance'ı geçen birisiyle karşı karşıyaysa boss, attack table'ından crush kalkıyor. tabi şöyle bişey var ki rogue'da 490 defense yok (bakmadım gerçi, ama yoktur yani? :p), o yüzden crit immune değil, yani gruul'un vurdukları crittir olsa olsa, onu da heallamışlardır, cheat death falan

5 man ama ya, vay hayvanlar. bitmiş wow, geçiniz :p
Sosyal ağlarda paylaş

rog için avoidance paladin avoidance gibi değil, block olmadığı için. burdaki tam avoidance. boss hiç vuramıyor. tek damage cave in'den geliyor. us forumlarında tanklayan rog açıklamıştı. bossların çok küçük bir vurma şansı var ama %1 den çok daha az. gruul, mother shahraz, illidan ve RoS tanklamış şu ana kadar, sadece 2 kere melee hit yemiş.
ayrıca bu avoidance'a ulaşmak için kings, hunter sting, insect swarm ve motw şart olduğu için yakın gelecekte boss sololaması zor. gruul grubu da ona göre kurulmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...