Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin

tunca

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:
Şu an cidden assasin kesemeyen olmaması lazım yani class olarak ciddi sorunları var PvPde. Hele casterlar ve rangerlar siz daha yaklaşamadan alıyorlar bi anda.

Absocum nasil yaklasamadan aliyorlar yahu. Assassinsin sen, kuntiz gibi hideda dolas, arkadan saldir. Delikanlimisin lan derlerse assassinim ben dersin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ani diyelimki sen koşarken adamın yanından geçtin ama dalmadın. Herif dalarsa bittin, kazanma şansın yok. Veya daha basiti ilk dalan olmadın mı kazanma şansın %10 assasin ile ki ben daha kazanamadım. İlk ben daldığımıda ise %20 kazanabiliyorum. Elbette bu benimlede alakalı bir sorun olabilir ama cidden sen combo yapıcam derken adamın tek yapması gereken koşarak uzağa gitmesi. Assasinin bu durumda yapabileceği hiçbir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Gündüzleri moblara karşı biraz dezavantajlıyız evet, ama onun dışında -özellikle geceleri- yakın seviyemdeki oyuncularla başa baş kapışabiliyorum ve fps/lag düşüşleri olmazsa genelde alıyorum oyunu. Tek dert stun büyüleri oluyor ki, bu sırada bol staminaya sahip olmanız sprint açısından iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam ya anladım sorun neymiş. Assasinlerin femalelerinde bi bug var ve male assasin charlara göre çok daha az dmg verebiliyorlarmış. Bütün assasin forumu kaynıyor 3-4 gündür :)
Neyse sorun bende değilmiş %100 olarak en azından hehe
Buyrun ilgilenene dünyanın en salak bugı :)

Fix Female assasins
Fix them right now
Fİx patch ??
Ass. attack speed bug
DPS bug (girl vs boy)
Sosyal ağlarda paylaş

Assassin da hangi feat tree ye gitmek daha mantıklı sizce arkadaşlar.Ben unholy stance (corruption) kullandım şuana kadar ama ;
1- Life leech featinden çok kısa zamanda 50 civarı heal gelince
2- V.Nature featinden gene 50 civar heal gelince
3- R.Striking feati R.Strike combosunda herhangi bir cd azalmasına sebep olmayınca
resmen dumur oldum.Hadi buglı feati anlarım oyun yeni ama 5 feat harcayıp 50 heal almak şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Assasian'ın sorunluymuş gibi gösterilmesine uyuz oldum cidden bu offical forumlarda.
62ye kadar POM oynadım ve class olmaması gereken kadar kolay. +2 lvl 5 mob çekip kesiyorsunuz takır takır. Assasian ise tam olması gerektiği gibi ve sistemi oturttuktan sonra baya hızlı lvl alınıyor. 2-3 tane mob S.A ile girerseniz kolayca alınıyor. 4-5 tanesi Cooldown abilityler +potion ile alınabiliyor ama POM gibi değil, biraz daha fazla zorlanıyorsunuz.
Şuan Lotus gidiyorum, lvl56 oldu ve çok memnunum ben.
1vs1 'de beni sildi diyebileceğim bir class yok.
Yeri geldiğinde arkamdan dalan Tos'i bile gidip kesebildim.
Herkese tavsiye edeceğim bir class, bol adrenalin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Assassin karkateri güzel zevkli heyecan li ama şu an oyunda iki UP karakter var oda DT ve Assassin. Rogue classlarinin hepsine track veren mantik adam avlama ustasi assassine track vermemiş. Hide a veriorz güya bize özel diye ama önümde ki koskoca Guardian bile hide yapio. yerinde sabit durunca staminasida gitmiyo. kaybettigi staminada çok cüzzi. track olmadigi içinde bulma ihtimali kalmio. Run speed ve Stalk etkilesede rogue traitindeki swift shadows olmayinca çokda etkili degil. öle vay be ne hizli assassinmiş dedirtcek bi durum yok. Silk cloth armor la şaklaban olmamak için hiç bi sebep yok. Damage multiplierinizi yüksek tutup adami tek de yada 1 2 saniye ekstrada kesemezseniz büyük ihtimal stagger etkisiyle ölürsüünz. Bunlari level 20 ye gelip de sölemiorm. lvel 70 e kadar bi class zor halde birakilmaz. Sırf classi sevdigimden devam ediorm ama Funcom biraz buglari hallettikten sonra " şu questi verince artik teşekkür edicek" " necrolar i nerfledik 10 tane minion verdik " diceklerine assassine adam gibi bi el atsinlar. ayiptir yaziktir günahtir.
Sosyal ağlarda paylaş

pve için demiorm. tabiki dps karakterleri okadar çok ölmes mümkün olan karakterler degil. dps verir agro almaz iş biter ama pvp için konuşuyorum ben. nede olsa Assassin. adam kesmesi biraz daha diger classlara göre farkli olmasi lzim. ekstrasini göremiorm açikcasi. yukarda açikladim sebeplerinide.
Sosyal ağlarda paylaş

PvEde cidden güzel DPS yapıyor assasin ama AoCnın PvE değil PvP ağırlıklı olduğunu unutmamak lazım. Assasinin en büyük derdi rakibiniz sizinle savaşmayıp kaçmayı seçerse yakalamak için pek şansınız olmaması. Ama yakalarsanız olay zaten PvEye dönüyor ve büyük ihtimal kesiyorsunuz zayıf armorları. Sonuçta assasinin olayı sabır. Yani gidip hoyda bre diye dalmaktansa bekleyin rakipler birbirini seçsin siz gidip öldürücü darbeleri vurun :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...