Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kiss Kiss Bang Bang

fenris

Öne çıkan mesajlar

arattım ama bulamadım, daha önce açılmamış sanırım.

iron man de robert downey jr ı görünce aklıma bu adamı ilk gördüğüm (yada dikkat ettiğim diyelim) film geldi.

imdb ekşi

efendim filmimiz budur. noir filmlere, eski dedektif romanlarına göndermeler olan enteresan bi film. tam tarzını söyleyemiyorum valla.

pek duyulmadı ne yazık ki ama çok güzel bi filmdir. downey jr resmen döktürüyor.

konusundan bahsetmiyorum.biraz karışık. hem imdb de görürsünüz zaten.maksat gözden kaçıranlara filmi hatırlatmak :) şöyle değişik bişey görmek isteyenler, eski noir filmleri sevenler filan bi göz atsın.
Sosyal ağlarda paylaş

2005 yılının en orjinal filmidir bence,hatta DVD koleksiyonuma başlarken aldığım ilk filmlerden biridir bu :)

Yalnız ilk mesajda denildiği gibi,tutmadı.

Herkesin izlemesi gereken bir film bence,hatta ölmeden önce izlenmesi gereken 100 filmden bir tanesi benim için,ve son olarak;

Michelle Monaghan !!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
hehehe. ismin kaynağı bu, bu arada;
said:
The phrase "kiss kiss, bang bang" appeared in the 1960s as an overseas slang for spy movies, especially James Bond movies. It was popular in Europe and Japan. It first appeared as a film title for a 1966 spy comedy made in Spain with Italian financing. It was also the title of famed critic Pauline Kael's second published collection of reviews. Kael wrote that she chose the words as her title because they are "perhaps the briefest statement imaginable of the basic appeal of movies."
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:
Law said:
Vasat bir komedi filmi. Yapacak bir şeyiniz yoksa izleyin.

sen kapamamışın ozmn kusura bakma, film bikere komedi filmi değil. ikincisi espriler tamamen durum komedisine kaçıyor yani biraz inceler, zeka fln gerektirir.

Özür dilerim o zaman gerizekalı olduğum için anlayamamış olabilirim bu bir ihtimal tabi :), diğer ihtimal çok elit olduğum için çok daha iyi durum komedileri ve içinde daha iyi ince espriler barındıran filmler izlemişimdir ve bu filmi onlara nazaran vasat bulduğum için film hakkında vasat bir komedi filmi yorumu yapmışımdır.

Yani kısaca vasat bir komedi filmi "bence". Bunu böyle tırnak içine alayımda sonra. Vey efendimli başlayan post lara maruz kalmamyayım.

Edit: http://www.imdb.com/title/tt0373469/. Genreye dikkat.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...