Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

said:
Zico ile anlaşamayan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın bugün yaptığı "Yeni teknik direktör ve yabancı futbolcuyu önümüzdeki hafta sözleşme imzalayacağız" açıklamasından sonra bütün gözler bu isimlerin kimler olabileceğine çevrildi!.. Ve işte o isimleri Maraton.Com.Tr açıklıyor!..

Sarı lacivertlilerin, Brezilya'nın Palmeiras takımını çalıştıran Vanderlei Luxemburgo ile anlaştığı öğrenildi...

56 yaşındaki Brezilyalı teknik adam, kariyeri boyunca tam 23 takım çalıştırdı ve 5 kez Brezilya Ligi'nde şampiyonluk sevinci yaşadı. Bunlardan ikisini Alex'li kadrosuyla Cruzeiro ile elde etti. 1998-2000 yılları arasında Brezilya Milli Takımı'nı çalıştıran ve Copa America'yı kazandıran Luxemburgo, şu anda Palmeiras'ta görev yapıyor.

Sarı lacivertli kulübe çok yakın ve sağlam kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre Fenerbahçe'nin anlaşmak üzere olduğu yıldız forvet ise bir başka Brezilyalı Adriano.

Bonservisi Inter'de bulunan Adriano, Ocak 2008'de Sao Paulo'ya kiralanmış ve sezonu bu kulüpte tamamlamıştı.

Maraton.Com.Tr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Galatasaray’da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Teknik Direktör arayışları birinci plandayken sürpriz bir gelişme yaşandı ve Galatasaray’ın yabancı bir kaleciyle anlaştığı iddia edildi.

Bu kalecinin Bolton’un yedek kalecisi olan Ali Al-Habsi olduğu öğrenildi.

Bolton’un birinci kalecisi Jaskelainen’in sakatlanmasının ardından İngiltere Premier Ligi’nin son 10 haftasında Bolton kalesinde çok başarılı bir performans sergileyen ve takımının ligde kalmasında önemli rol oynayan Ummanlı kaleci herkesin dikkatini toplamıştı.

Ummanlı Ali Al-Habsi, 27 yaşında ve 1.94 boyunda.

Maraton
Sosyal ağlarda paylaş

10.06.2008 15:31

Kamuoyuna Açıklama

Yeni futbol sezonunda görev üstlenecek Teknik Direktörümüz ile ilgili görüşmeler sonuçlanmak üzeredir.

Bazı detaylı çalışmaların tamamlanması ve sözleşmenin neticelenmesinin ardından Galatasaray Profesyonel Futbol Takımımızın yeni Teknik Direktörü, resmi sitemiz www.galatasaray.org'dan kamuoyuna açıklanacaktır.

Taraftarlarımızın ve spor kamuoyunun bilgisine sunulur.

Galatasaray Spor Kulübü
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Off yine yalan etti Polat yaa, 1 hafta içinde imzalarız sözleşmeyi daha mütabakata varamadık diyor. 3 tane de yıldız oyuncu alacağız diyo. E hani bugün açıklıyordun be adam :(

evet evet ben de izledim gs tvde ağzım kaydı sövmekten gene :)
ben korkuyorum gün geçtikçe gidişattan adam sırf sözde var şu dakkaya kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...