Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Transferler 2008-2009

fizban

Öne çıkan mesajlar

Aykut yeniden Ankaraspor'da
Turkcell Süper Lig takımlarından Ankara Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz sezon alınan kötü sonuçlardan sonra kulüple yollarını ayıran Aykut Kocaman'ı yeniden takımın başına getirdi.
NTVSPOR ve Ajanslar said:
Ankaraspor, eski teknik direktörü Aykut Kocaman ile yeniden anlaşmaya vardı.

Geçen sezona genç teknik adamla başlayan; ancak alınan kötü sonuçların ardından Aykut Kocaman'ın istifa etmesiyle takımın başına Hikmet Karaman ve Saffet Susiç'i getiren Ankaraspor, sezon sonunda Susiç ile yollarını ayırdıktan sonra takımın başına, yeniden eski teknik direktörü Aykut Kocaman'ı getirdi.

Geri dönme kararını kolay almadığını belirten Kocaman, "8 aydır gelen tüm teklifleri reddetmeme rağmen gönlümde farklı bir yeri olan Ankaraspor'un teklifini ekibimle beraber uzun uzun düşündükten sonra kabul ettim. 8 aylık süreçte tabii ki öz eleştiri yaptım. Yönetim ve şahsım için büyük bir risk gibi görünse de Ankaraspor'un içinde barındırdığı bu sevgi ve saygı ortamında başarılı olacağımıza inanıyorum. Zaten başarıdan başka çaremiz yok" dedi.

Ayrıca, Kocaman'ın bu hafta içinde sözleşme imzalayacağı belirtildi.

aykut'un geri dönmesine çok sevindim ben. bence başarılı bi teknik direktör olabilir kendisi. bırakması hataydı ama dönmesi akıllıca olmuş. umarım düşündüğüm gibi bi teknik direktör olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray'dan Song ve Hakan Şükür ayrıldı.

Hadi bakalım.

Tamam Hakan'ın vakti gelmişti de, Song gibi mükemmel bir defansın gitmesi çok kötü oldu. Emre yerini doldurabilir mi bilmiyorum, çok yetenekli belli ama daha çok tecrübesiz.

Böylece GS'nin eksikleri sağ bek, kaleci, defans göbeği,forvet ve opsiyonel olarak kanat.

Birinci derecede önemli sağ bek ve kaleci alsak diğerleri geçiştirilebilir bir süre.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Galatasaray'dan Song ve Hakan Şükür ayrıldı.

Hadi bakalım.

Tamam Hakan'ın vakti gelmişti de, Song gibi mükemmel bir defansın gitmesi çok kötü oldu. Emre yerini doldurabilir mi bilmiyorum, çok yetenekli belli ama daha çok tecrübesiz.

Böylece GS'nin eksikleri sağ bek, kaleci, defans göbeği,forvet ve opsiyonel olarak kanat.

Birinci derecede önemli sağ bek ve kaleci alsak diğerleri geçiştirilebilir bir süre.

Song? ::o
Kaynak?

Bu arada Atletico Madrid,Ajax'tan Heitinga'yı 10 m Euro'ya kapmış,bir diğer transfer hedefleri Fiorentina'nın defansının büyük ismi Thomas Ujfalusi;kadroya latin forvet doldurma hastalığı olan Atletico'dan beklenmeyecek hareketler bunlar.

Seneye Cl'de başarı istiyorlar belliki bunun içinde defans güçleniyor,tabii kalabilirlerse.
Sosyal ağlarda paylaş

Sixoms said:
Figo ve Trabzon

Riise Galatasaray'a önerildi.

Trabzon doğru yapmış bence. Gs için baya iyi olabilir Riise'nin gelmesi ama parasal durumlardan yatabilir.

bence ikisi de yalan haber figonun baska işi gucu yokda trabzona faks mı cekicek geliyimmi die yani ne biliym katardanm direk kaparlar hiç olmadı o adamı. riise de liverpoolun bırakacagı bıraksa bile saglam bonsevisle bırakacagı bi oyuncu neden bole bişi olsun ki bence ikisi de yalan haber...
Sosyal ağlarda paylaş

Palavra gibi geliyo bana da bu iki haber

edit: zaten kaynak olarak fanatik gazetesini vermişler geçiniz.

Bu arada genel hatırlatma:

transfer haberlerine ciddi haberleri yazalım lütfen, her asparagası, her dedikoduyu yazarsak spor gazetesinden farkımız kalmaz. Güvenilir kaynaktan aldığınız mantıklı şeyleri yazarsanız kolaylık olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün Show'da Kupa Show programında Trabzon Selçuk İnan'la Burak transferlerini bitirdi dedi. Her şartta anlaşılmış imzalar atılcakmış yakında. Eğer doğruysa helal olsun trabzonuma cidden çok iyi transferler yaptık zirveye oynarız bu yıl.

ps: Kaynağa bakmamıştım figo olayında, pardon.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...