Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Journey to the Center of the Earth 3D (2008)

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

http://www.imdb.com/title/tt0373051/

Jules Verne'nin efsane romanının beyazperdeye uyarlanmış hali,başrolde Mummy'lerden tanıdığımız Brendan Fraser.Romanı hemen hemen hepimiz okumuşuzdur,özeti bile olsa.

Öncelikle okuduğum kadarıyla filmin neredeyse tamamı bluescreen önünde çekilecek ve arkaplan 3-D oluşturulacak.300'un çekim süreci gibi diyelim,basitleştirelim.

Yönetmen Eric Brevig'in ilk uzun metraj filmi,Xena dışında da yönetmenlik deneyimi yok zaten.imdb'de okuduğum kadarıyla görsel efekt uzmanıymış ve "Day After Tomorrow","Pearl Harbor","Island gibi filmlerde çalışmış.

Fragman
http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=618&item=5

Fragmandan birşey almadığımı da söyleyebilirim,filmden de pek birşey beklemiyorum fakat Jules Verne'e olan saygımdan dolayı,biraz heyecanlandım diyebilirim :)

Bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

şu imdb deki vagonlu resim bana bi filmi çağrıştırıyor yahu neydi neydii... dilimin ucunda ama...
heh arkalardan biri İndiana Jones dedi sanki.

gördüğüm kadarıyla film günümüzde geçecek (giyim tarzlarına sırt çantalarına tırmanma ekipmanlarına bakarsak) bence bu kitaba riayetten çok çıkacak ve kitaba saygısızlık seviyesinde bir film izleyeceğiz ama görmeden bilinmez bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Brendan Fraser bu tarz filmler için muhteşem bir seçim bence.

1959 yapımı olan bir tane var, süperdir. Herhalde onun gibi birşey bugün gişede gerçekçi bulunmaz diye günümüzde geçmesini tercih etmişler. Yazık etmişler bence, Sky Captain stili birşey yapıp arasını bulsalar efsane olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Kitabı okuyup izleyin filmi mutlaka, zaten 150 sayfa birşey koca fontlu.

Okuyun ki oradaki velet ve hatunun filmde ne halta yarayacağı konusu gece uyurken kafanızı kemirsin.

Benim tek dileğim kitapta insanı heyecandan nefessiz bırakan o arkadaki dinozor-ejderha karışımı yaratığı son anda kadının tabancayla öldürmesi.

YÖNETMENE YALVARIYORUM!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...