Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008

Luinir

Öne çıkan mesajlar

mevlüt bildiğin holosko tarzında bir oyuncu. ümit karanla alakası yok. gözüm kapalı mevlütü seçerdim ben de olsam.

ümit karan olsa olsa semihin yerine düşünülebilirdi ki semih de bu sezonki performansıyla bence ümitten daha çok haketti milli takımı. ha ümiti semihe tercih ederdim ben sonuçta semih her zaman formda olmayabilir ama terimin tercihi sonuçta yapacak birşey yok.

ki nihat halil gibi bir ikili varken diğer forvetlere çok fazla fırsat gelecek mi o da bir muamma. hiç tek forvet oynamazsak gelebilir tabi ama bilemiyorum sistem sürekli değiştiği için
Sosyal ağlarda paylaş

bu hucüm kesin golleri zımbalar.
turnuvanın en iyi orta sahalarından biri bizdeki bence.

en önemli şeyler bana göre şunlar.

1- hangi taktikle oynayacağız ?

2-takım olabilecek miyiz ?

bunlar çok çok aşırı önem arz ediyor bizim için.
bana göre çok iyi bir takımız çünkü.

fatih hocaya büyük işler düşüyor.

mevlüt'ü bilmiyorum ama hakan şükür bu sene yine oynardı abicim .
hala da oynar.
yeri doldurulamayan adam gerekirse 72 yaşındaki euro bilmem kaçta da oynar bana göre.

ümit karan inadını da bir türlü anlayamıyorum bu adamın.
halil'in performansına gelirsek de ben beğenmedim bu sezonki halil'i gerçi hamit'te daha iyi işler çıkarabilirdi.

bu kadroda servet ve nihat biraz daha kendini geliştirmiş görünüyor.

rüştüye asla kalmasın o kale bi zahmet, volkan çok daha iyisini yapar .hata da yapsa volkan diyorum.

gökhan gönül iyi konumda,hakan baltanın mutlak ve mutlak defansını geliştirebilmesi gerekiyor.

bu kadro hem kanatlardan olmadı göbekten oynayabilecek bir kadro.

buna göre milli takımın rakip takımın zaaflarına göre oynayabileceği bir kaç taktik belirlemesi ve bunlar üzerinde yoğunlaşması gerekiyor.

emre'nin ne olursa olsun iyi işler çıkarması şart.
altıntoplar gayet iyi oynamalılar.
uğur boraldan ümitliyim , umarım coşturur o da.

gökhan zan ve emre aşık arasında da bir forma savaşı yaşanacağı kesin.

edit: emre güngör kimdir ?
servet çok kötü olmuş .
Sosyal ağlarda paylaş

Emre Güngör Bülent Korkmaz 2 olma yolunda ilerleyen tek potansyel defansımız Türkiye'de.

Tek forvet oynarsak eğer Nihat'tan faydalanamayız. Tek forvet oyanyacak türden bir oyuncu değil Nihat, ya da Nihat'ı forvet arkasına koyup önüne bir tek forvet koyacaz, ki bunun da çift forvetten çok farkı yok.

Ama takımın oturup kaynaşması adam gibi taktik çalışma yapması şart. Son birkaç maçımızı izlerseniz görürsünüz, bu kadar beceriksiz, kifayetsiz oynayan milli takım yıllardır yoktu ortada Terim sağolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

khala said:
Servet biraz önce NTVspor'u arayarak milli takım aday kadrosundan çıkarılmadığını söyledi.Tedavi sürecine göre karar verilecekmiş.

hamit gibi işte. hamit'te uzun süredir sakat. meçhul o da. iyileşirde yani o kadar uzun sakatlık döneminden sonra zor oynaması.

servet için de belki şey diye düşünüyordur. 3. maça filan yetiştirebiliriz belki diye en kötü.

Rewendor said:

Tek forvet oynarsak eğer Nihat'tan faydalanamayız. Tek forvet oyanyacak türden bir oyuncu değil Nihat, ya da Nihat'ı forvet arkasına koyup önüne bir tek forvet koyacaz, ki bunun da çift forvetten çok farkı yok.

buna kesinlikle ama kesinlikle katılıyorum. villareal'de inanılmaz besleniyor nihat. 2 foret oynarsak nihat eser, ama tek forvette silinir gider. semihle beraber oynar belki ama, semihte ilk 11 adamı değil ki zaten bence milli takımda da çok başarılı olamaz gibigeliyor ama belli olmaz.

bence çift forvet oynamalı milli takım. yoksa kezman'nın fb de silinip gitmesi gibi birşey olur nihat içinde.

bu arada gökhan gönül'de 3 hafta dinlendirilicekmiş. süper şeyler oluyor hey Allahım ya.

buyrun burdan burdan alalın.
Sosyal ağlarda paylaş

2002'de Hasan Şaş nasıl ekstra gayret edip kendini paralamış yıldızımız olmuş tüm takımı da gaza getirmişti...
Bu turnuvada da Arda'nın falan öyle sazı eline alması gerek bence,ayrıca Nihat'ın yanında kesinlikle iyi bir forvet olmalı ki Nihat rahatlasın ama Nihat'ın yanına alınacak forvetlerimizden hiçbiri ilk 11'i haketmiyor o alınacak isim için ilk 11'lik bir orta sahamız kulübede oturacak malesef sistem adına.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:
2002'de Hasan Şaş nasıl ekstra gayret edip kendini paralamış yıldızımız olmuş tüm takımı da gaza getirmişti...
Bu turnuvada da Arda'nın falan öyle sazı eline alması gerek bence,ayrıca Nihat'ın yanında kesinlikle iyi bir forvet olmalı ki Nihat rahatlasın ama Nihat'ın yanına alınacak forvetlerimizden hiçbiri ilk 11'i haketmiyor o alınacak isim için ilk 11'lik bir orta sahamız kulübede oturacak malesef sistem adına.

Niye abi Semih var .. Halil Altıntop var ..
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
bence fatih terim kovulmak istiyo yunan bi takıma gidecekmiş zaten paramı aliyimde gidiyim diyo herhalde cidden kadro çok kötü bikere kazım var milli takımda oynıyamaz o ayhan var o gs bile nasıl oynuyo şaşırıyorum.

Ayhan'a ben de bjk'deyken çok laf ediyodum ama adam gs'da resmen kendini aştı.. bence çok iyi oynuyo son zamanlarda..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...