Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Sabri için de aynısını söyleyebiliriz :)

Adamı milli takıma girdiğinden beri takip ediyorum (Alman milli takımına çok büyük sempatim vardır, o yüzden maçlarını izlerim elden geldiğince) hiçbir zaman ısınamadım, hiçbir zaman iyi bir futbolcu olarak göremedim. Teknik sıfır, hep yanlış yerde, ayağına gelen topu eziyor, orta açtığını görmedik... Ne işe yarar bu adam ki koşmak dışında?

Bu arada söylediklerim milli maçları için gözlemlerim. Yoksa kulübünde harikalar yaratıp milli maçlarda tutukluk yapıyorsa (bizim Nihat gibi mesela, tam uutuk olmasa da hep performansı düşüyo onun da) orasını bilemicem
Sosyal ağlarda paylaş

fransa aslında ilk maça göre çok iyi top oynadı bügün ama o güvendikleri defansları hollanda delik deşik etti.
hollanda-portekiz muhtemel final şu anda birbirleri le eşleşme durumları varmı bilmiyorum.
ab-cd çeklinde olcak sanım eşleşmeler büyük ihtima finalde ikisinden biri mutlaka olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla açıkcası hollanda bu son 2 maçını böyle efsane bir şekilde yapmadan finalin adını İtalya-Almanya olarak görüyordum. Hele italya'nın final oynayacağından emindim neredeyse, gerçi halen şansı var ama, şaşılacak bir şekilde şu an rezil durumdalar.

Hollanda'nın italya'nın yerini alacağını düşünerek, son günlerde finalin adını Hollanda-Almanya şeklinde 2 komşu ülke olarak düşünüyorum, ama Almanya'da son günlerde Final oynamaktan uzak bir şekilde top yapıyor. E kim oynayacak finali ? Valla şaşılacak iş. Türkiye-Hollanda olsun bizim olsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi ispanya neyse de, abi hollandayla portekiz nereye balon? Adamlar katıldıkları hemen her avrupa şampiyonasında en az çeyrek final görmüşler.

Foslayan biri varsa fransa bence, zidane+vieranın olmadığı fransa yalanmış. Cannavaro+Nestanın olmadığı italya da aynı hesap gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadroyla coktan sampiyon olmaları gerekirdi ama. zaten boyle buyuk takımlar için yarı final basarı sayılamaz. yarı finale kadar cok rahat cıkabiliyorlar cunku.

mesela bu turnuvada hırvatistan'ın liderligi soz konusu olmasa, portekiz'in yarı final yolunda asması gereken en zor engel hırvatistan olacaktı. ee kadrolara bakıyosun adamlar ezer diyosun. ama oyle olmuyor tabi, takım oyunu oynayan kazanıyor. simdi almanya portekiz ceyrek finali olacak ki o eslesmede hic sans vermiyorum portekize.
Sosyal ağlarda paylaş

maraton said:

2008 Avrupa Futbol Şampiyonas A Grubu'nda Çek Cumhuriyeti'ni 3-2 yenerek çeyrek finale çıkmanın sevincini yaşayan A Milli Takım'a Emre Güngör'den kötü haber geldi!..

Dün akşam oynanan maçın 63. dakikasında sakatlanarak sahayı sedye ile terk eden ve yerini Emre Aşık'a bırakan Emre Güngör'ün kadrodan çıkartıldığı öğrenildi. Arka adalesinde yırtık olan başarılı stoperin 2 ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Bu arada kadrodan çıkartılan Emre'nin yerine futbolcu alınmayacağı gelen haberler arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

gol atamayacağız, puan alamayacağız diyenlere çok pis kapak oldu :)
ne olursa olsun çekler 3 gol yemişti biz de 3gol attık :F
turnuvada 2 takım öne geçip maçı kazanamadı ikisini de biz yendik[terim dio :F]

heralde yunanistanla Türkiyeyi karıştırdınız :F gol atamayan puan alamayan onlar
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
maraton said:

2008 Avrupa Futbol Şampiyonas A Grubu'nda Çek Cumhuriyeti'ni 3-2 yenerek çeyrek finale çıkmanın sevincini yaşayan A Milli Takım'a Emre Güngör'den kötü haber geldi!..

Dün akşam oynanan maçın 63. dakikasında sakatlanarak sahayı sedye ile terk eden ve yerini Emre Aşık'a bırakan Emre Güngör'ün kadrodan çıkartıldığı öğrenildi. Arka adalesinde yırtık olan başarılı stoperin 2 ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi.

Bu arada kadrodan çıkartılan Emre'nin yerine futbolcu alınmayacağı gelen haberler arasında.

bu çok kötü ben çok seviyordum adamı hem burda çok iyi oynamıştı bence hemde gs nin sezon açılışını kaçırıcak olması kötü zaten biyonik adamımız da korkutuyor beni o vücut biyerden sonra patlicak diye korkuyorum hadi hayırlısı :(
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
maraton said:

Yapma bea :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...