Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Heimdall said:
ibrahimi hızlı olduğu için aldı zaten fatih terim. böyle bi röportajı da vardı yanlış hatırlamıyosam.

evet turkiyede defans oyyuncusu ve hızlı gerektiginde gol atabilen pas yapabilen bi adam yok ibrahim kaş bence dogru tercihtir.

hakan sukuru almamasına cok sevindim o da ayrı bişey...

sanki forvetimiz cok yetersiz gibi geldi bana yani diger mevkilerde bicok alternatif varken forvete alıcak cok fazla bi alternatif yok o da dusundurucu...
Sosyal ağlarda paylaş

MarcOConner said:
bnece rüstü tecrübesinde bi kalecinin takımda bulunması mantıklı oynamasa bile söyle yap boyle yap der bi sekilde faydası olur. ki oynamayaak kadar da kotu bi kaleci degil form tutarsa dehset maclar cıkartıyo bunu hepimiz biliyoruz...

tecrübeye kaldıysa hakanı alırdı. :D
Sosyal ağlarda paylaş

kale için tolga yerine aykut veya serdar alınabilirdi. ama zaten 3. kaleci olacağından ilerisi için hazırlanıyor olabilir. rüştü bir röportajında veliahtım tolga zengin demişti. ben inanmıyorum öyle iyi bir kaleci olduğuna, bana güven vermiyor. emre aşık'ın ankaraspor'da çok iyi maçlar çıkardığını duydum en son fenerbahçe maçında oldukça iyiydi zaten. ama ibrahim toraman kadroda olsa iyi olurdu. bunlar dışında bence genel olarak iyi bir kadro.

volkan(rüştü)

g.gönül g.zan servet h.balta

hamit aurelio(m.topal) emre arda(u.boral)

nihat halil(tuncay)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence yabancı hoca olmamlı. Fatih Terim'e güveniyorum ben, ondaki hırs ve cesaret kimse de yok. O olmasa Mustafa Denizli var. Bu milli takım kimsenin favırisi değilken, turnuva elemelerinde 4., 5. torbalardan katılırken bu takımı buralara getirmiş hocalar var. Yabancı hoca olayını böylerce geçiyorum.

said:
KALECİLER: Rüştü, Volkan Demirel, Tolga Zengin

SAVUNMA: Emre Aşık, Gökhan Zan, Servet, İbrahim Kaş, Sabri, Uğur Boral, Gökhan Gönül, Hakan Balta

ORTA SAHA: Aurelio, Mehmet Topal, Emre Belözoğlu, Tümer, Yıldıray, Hamit, Ayhan, Arda, Tuncay, Kazım

FORVET: Gökdeniz, Nihat, Halil, Semih, Mevlüt

Lig sürecinde birçok arkadaş Toramanın Zan'dan daha iyi olduğunu söylüyodu ben tam tersini idda ediyoduym, alın işte haha koydum koydum :p İbrahim Kaş hakikaten hızlı ve iyi pas yapan, modern futbola en uygun stoper. Servet zaten çok iyiydi, ve ligin sonunakadar hep yükselen performansla oynadı. Savunmayı beğendim.
Orta saha desen, Aurelio zaten banko, diğer oyuncular da çok iyiler hangileri kadrodan çıkarılır bilmiyorum çok zor, en zayıf halka KAzım gibi.
Forvette ise nazar değmesin, Nihat müthiş. Terim'in tek forvet oynatacağını zannetmiyorum yanında Semih oynar tahminimce, Gökdeniz ve Tuncay forvete destek verebilir. (Hakan Şükür'ün olmayışına sevindim)

Tehminime göre Fatih Terim bu kupayı çok önemsiyor. Kariyerind düşüe geçti ve bu kupayı kazanmak onun için daha da önemli.

Yahu baktım da, kadro müthiş. Tehminimce Mevlüt, KAzım ve Hakan Balta elenir. Onun haricinde bütün futbolcular oynamayı hakediyor. Nihat'ın garanti oyanaycağını düşünüyorum, diğerleri arasında herkes yedek kalabilir ya da oynayabilir.

Sonuç olarak Türkiye'yi favorilerden görüyorum. Gruptan (ki bir mucaize olmazsa biz çıakrız) çıkınca hiçbir takımın eşleşmek istemeyeceği takımız.

Başarılar Türkiye. Kupa bizimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...