Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Offical Fan Site Staff'larına key gönderiyorlar zaten. =) Oradan aldım keyi. Arada fırsat buldukça bol bol ss ve bilgi atıp sizi haberdar ederim.

Mesela çok hoşuma giden bir DK görevini anlatayım;

Argent Dawn'dan birkaç rehinenin bulunduğu binaya giriyoruz, görev rehinelerden birini execute etmek. (Nelf'ti karakterim bu arada) Nelf hatunun önüne geldiğimde tam execute edeceğim sırada hatun beni tanıdı. Meğersem küçüklüğümde beni yetiştiren hatunmuş, noldu sana böyle muhabbetine girdi. Ve Lich King'in iradesine karşı savaşmalısın, sen onlardan biri değilsin, bizden birisin diye gazlamaya başladı. Bu sırada Death Knight Commander'ı "Niye bu kadar uzun sürdü lan?" diye odaya gelmek üzereydi ki, hatun "Öldür beni, yoksa seni öldürecekler. Ama unutma ki bu dünya korumaya değer, Teldrassil'i, evimizi hatırla..." dedi. Orada hatunu öldürürken ciddi şekilde tereddüt ettim, çok iyi yapmışlar questi. =) DK questlerinde o "evil" yaklaşımı çok başarılı vermişler. Masumları öldürürken Lich King sürekli "Show no mercy" diye fısıldıyor falan... =p
Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:
Offical Fan Site Staff'larına key gönderiyorlar zaten. =) Oradan aldım keyi. Arada fırsat buldukça bol bol ss ve bilgi atıp sizi haberdar ederim.

Mesela çok hoşuma giden bir DK görevini anlatayım;

Argent Dawn'dan birkaç rehinenin bulunduğu binaya giriyoruz, görev rehinelerden birini execute etmek. (Nelf'ti karakterim bu arada) Nelf hatunun önüne geldiğimde tam execute edeceğim sırada hatun beni tanıdı. Meğersem küçüklüğümde beni yetiştiren hatunmuş, noldu sana böyle muhabbetine girdi. Ve Lich King'in iradesine karşı savaşmalısın, sen onlardan biri değilsin, bizden birisin diye gazlamaya başladı. Bu sırada Death Knight Commander'ı "Niye bu kadar uzun sürdü lan?" diye odaya gelmek üzereydi ki, hatun "Öldür beni, yoksa seni öldürecekler. Ama unutma ki bu dünya korumaya değer, Teldrassil'i, evimizi hatırla..." dedi. Orada hatunu öldürürken ciddi şekilde tereddüt ettim, çok iyi yapmışlar questi. =) DK questlerinde o "evil" yaklaşımı çok başarılı vermişler. Masumları öldürürken Lich King sürekli "Show no mercy" diye fısıldıyor falan... =p

gözlerim yaşardı valla ben olsam direk silerdim o durumda karakteri aısofgbags
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Grafiklerde gözle görülür bir artış var mı Monthius ?

Gölgeler konusunda evet. Yeni dinamik gölgeler çok güzel olmuş... Onun dışında çok büyük bir değişiklik yok, ama herhalükarda tasarım konusunda çok yol katetmiş Blizzard. Gerek efektlerin kullanımı olsun, gerek tasarımlarda olsun bayağı bir gelişme var. Yeni ateş efektleri de eskisine göre çok daha hoş olmuş ayrıca... =)
Sosyal ağlarda paylaş

Daha betada feralleri nerflediler. Yav dur bi iki eğlenelim bari dimi :D

Primal Tenacity now increases your chance to resist Stun and Fear mechanics by 5/10/15% (Old version : Reduces the duration of Fear effects by 5/10/15% and reduces all damage taken while stunned by 5/10/15%)

:(

die blizz

restoları da nerflemişler lol

Flourish mana cost decreased from 585 to 450. Amount of healing decreased (Rank 1 now heals 672 HP instead of 1610)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Daha betada feralleri nerflediler. Yav dur bi iki eğlenelim bari dimi :D

Primal Tenacity now increases your chance to resist Stun and Fear mechanics by 5/10/15% (Old version : Reduces the duration of Fear effects by 5/10/15% and reduces all damage taken while stunned by 5/10/15%)

:(

die blizz

restoları da nerflemişler lol

Flourish mana cost decreased from 585 to 450. Amount of healing decreased (Rank 1 now heals 672 HP instead of 1610)

Primal Tenacity'yi eski haline çevirmişler yine... Geçen sefer TBC Beta'da yaptıklarını yapmayacaklarını umuyorum Feral'lara, yoksa bu sefer hakikaten isyan edeceğim artık >_< Geçen sefer weapon proc'ların çalıştığını farkettiğimde "aa ne güzel" dedim, ertesi gün kaldırdılar, sinir olmuştum... >_<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...