Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Ekmek said:
Ha yani diyosun ki hem scroch dan hem winter's chill den bonus alacak, üstüne %300 e yakın crit damage bonusu olacak, %50 civarı aggro reduction %80crit üstüne 50 yard range.
İnandın mı sen buna yani :P

Burda sadece %50 ye yakın aggro düşüşü dışındakiler doğru evet. Agro düşüşü 2 talentten toplam %18 bişey daha fazla değil. Diğerleride zaten demin bahsettiğimiz firebolldan daha fazla dps yapması gereken şeyler. 1 tanesi bile olmassa at çöpe gitsin. Full fire yada full frost ezer dps'te. Full fire yada ful lfrost ezecekse niye koyuyorlar şekil olsun diyemi.

base damage yerlerde sürünüyor, cast time sabit 3 sn ve düşürelemiyor, düşürülemeyince frostbolt kadar bonus spell damage (%81 fire gibi %100 değil) alıyor ama fire boll kadar cast istiyor saçma sapan bişey yani. Winterchillden bonus almıyacaksa niye chill effect var pvp için mi? 3 saniye cast, elemantel build ve pvp öylemi tabi tabi.

Tüm bunları bir arada bakınca ya bu büyü benim dediğim gibi çalışır mageler dps yapar yada bu büyü Polymorph:Turtle gibi bişey olur yani olsada olur olmasada kimsenin ruhu duymaz.
Sosyal ağlarda paylaş

bence fire ve frosta etki edenlerin hepsinden faydalanacak ama sadece vurduğu damage tipi değişik olacak frostfire bolt'un.

frost critleyip üstüne fire olarak ignite verebilir mesela. ignite ın açıklaması pek böyle bir şey olabileceğini ima etmese de ona uygun bir şey yapabilirler belki.
Sosyal ağlarda paylaş

mmochamp said:
* Arcane Impact is now called Spell Impact and increases the critical strike chance of Arcane Explosion, Arcane Blast, Blast Wave, Fire Blast, Ice Lance, and Cone of Cold by 2/4/6% (Old version : Was only affecting Arcane Explosion / Arcane Blast)
* New Talent - Student of the Mind (Tier 3) - Increases your total spirit by 4/8/12%
* Arcane Potency now requires 1 Point in Presence of Mind instead of 5 points in Arcane Concentration
* Potent Spirit has been removed
* New Talent - Arcane Flows (Tier 8, requires 1 point in Arcane Power) - Reduces the cooldown of your Presence of Mind, Arcane Power, and Invisibility spells by 30 secs.
* Netherwind Presence now increases your spell haste by 2/4/6% (Old version : Gives your Arcane Missiles, Arcane Barrage, Arcane Blast, Fireball, Frostbolt, and Forstfire Bolt spells a 1/2/3/4/5% chance to cause the next Arcane Blast, Fireball, Frostbolt or Frostfire Bolt to be instant.)

Frost

* Arctic Reach doesn't influence Ice Lance anymore

Missile Barrage (tier 10) new talent to replace Netherwind Presence's instant casts with faster Arcane Missiles. Tooltip: Gives your Arcane Barrage, Fireball, Frostbolt and Frostfire Bolt spells a 3/6/9/12/15% chance to reduce the channeled duration of the next Arcane Missiles spell to 1.5 secs and fire missiles every .3 sec. (talent locations)

yorumu yarın yaparım:D
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Beyler fazla takip edemiyorum, ama expansion'dan sonra warlock'lara çakıyor muyuz çakamıyor muyuz, bundan haber verin bana.

Freemoon, rapor ver abi, takip etmişsib gibi baya. Gömüyor muyuz sonunda?

Ben bu yazıyı atlamışım ya pardon. Valla bence warlockları yenmek için sırf yapılan dispellenmiyen mage armor değişikliği bile imba. Artık dead coil sadece 1.5 saniye ki bu zaten gcd süresi, üstüne tek dot bile atamayacak demek. ilk fear 5 saniye (trinketledinmi ikinci 2.5 saniye). Yeni bir beleş shield var, sadece fiziksel hasarı emiyor ama patlayınca herkezi frozen ediyor, yani petle yada demon formla melee vuramazlar kendileri için hoş olmaz sonuçları.

Birtek felhunter olayına nasıl bir çözüm olabilir onu kestiremiyorum. 5 saniye stun var, sonuçta karşıdaki warlock olunca illaki yiyecek bunu, trinkeyle frostnowada bozsa 2.de gene yiyecek illa yiyecek. Zaten winter's garps proclarsa direk ölür warlock :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kaç ufak cilalama var classlara http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=11200.0

Bide lvl 77den sonra northrendde flying mountlar açılıyor, onun questlerini yazmışlar. Çok zor olmayacakmış. http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=11301

Abi 52 kilo ne ya, ben ilkokul beşteyken 52 kiloydum =/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...