Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Ölü ölü, yani ilk verilen vidyodan gördüğümüz kadarıyla bi ölüyorlar önce, sonra dirilip bilinç kazanıyorlar. Sanırım Lich King zayıfladığı için forsaken gibi zihinleri kendilerine ait vs. bi hikayeleri olacak.

Ölüm şövalyesi ama aynı zamanda ölü şövalye yani :P
Sosyal ağlarda paylaş

Fakat ben DK'dan main yapcak kişi sayısının pek fazla olduğunu sanmıyorum. Özellikle (High)End-Game'de noobların kullanabileceği gibi bir classa benzemiyor. Bunun nedenleri de:

1. Rune sistemi combat'a girmeden önce encounter'a uygun hazırlanmayı gerektiriyor. Combat'a giriyim 30 rage gelince MS atarım yok.

2. Rune sistemi ikiye ayrılmış. Birincisi 6 tane dizdiğimiz energy gibi olan Rune'lar, ikincisi ise özellik kullandıkça artan Runic Power. Bazı özellikler rune gerektirken bazıları Runic Power kullanıyor. Hatta Runic Power'ın hepsini harcıyor.

3. Daha talentlara girmeden böyle değişken bir sistem birde talentlar işin içine karışınca iyice acayip bir hal alıyor.

4. Tanking class olması nedeniyle Effective Health, Mitigation, Avoidance, Threat gibi oyun mekanikleri hakkında bilgi gerektiriyor.

Belki karar vermek için henüz erken, belki de betayı beklemek lazım, fakat bana "DK wannabe"'lerin pek beyeniceği bir class gibi gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ama çözemicen sanırım ben sana basite indirgeyim:

Rikkie said:
Birşey kesin, artık 4. tank-*able* class gelince puglar tank kıtlığı çekmezler heralde.

Bir de merak ettiğim "ölü şövalye"ler relic mi taşıcaklar yoksa yay/tüfek falan mı acep.

Luriel said:
death ölü deil yanlız :(

Knight eet hadi :(.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...