Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

Az önce open pvp yaptık, binmişiz tanklara 3 kişi, bir kişi sürüyor sağa sola top ateşi, binaları yıkıyor biz iki mage yaklaşanları temizliyoruz. İnanılmaz eğlendim yahu öyle böyle değil. Toxin shotlarla aoe temizlemek insanları falan çooook eğlenceli olmuş böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yer varsa hop diye zıplıyor içinde. Çok da imba aletler yani, araç olduğunu hisediyorsun. ve içindekiler araç inmeden ölmüyorlar. Bu sayede röh röh röh nukeluyorsun araç patlayana kadar.

Yamuluyorsam araç olayı elinde tuttuğun workshoplarla alakalı. "Ama bi WARda rvr var ık bık bıgıgı" diyen herkese vericem beta accountumu gitsin gezsinler.

zaten az önce yer yarıldı aşagı düştüm, 3 dakika düşüp öldüm, Icecrown'da doğrum. Orada ruhunuz uöan hayalet gryphonlara binebiliyor, baya baya gezdim böyle, Pulitzer alırım screenshotlarla öyle diyim. Felaket güzel olmuş ama mekanlar. Alevler falan değişmiş, daha dolgun binalar. Uçmuş gitmiş Blizzard ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle diyim, bu olayların döndüğü yer, Blade's edge gibi, netherstorm gibi bir bölge. Ama pvp'ye ayrılmış. Çok şahane olmuş. Ben 80'lemedim betada, o yüzden yeni gelen BGlere giremiyorum giren varsa update etsin zira.

Birde şey var, speller *miss*liyor. Bug mı? Yeni mi geldi? Felaket?
Sosyal ağlarda paylaş

L80 premade paladin oynadım sonunda. of of diyorum deliler gibi bi self sustainability var classta, seal of light açıp dalıyorum ne görüyosam, lvl 83 elite falan. bana mısın demiyo :P sacred shield açıyorum bi de , instant flash of lightların crit şansı 50% artıyo, critler de sheath of light veriyo. dps de zaten harika.
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:
L80 premade paladin oynadım sonunda. of of diyorum deliler gibi bi self sustainability var classta, seal of light açıp dalıyorum ne görüyosam, lvl 83 elite falan. bana mısın demiyo :P sacred shield açıyorum bi de , instant flash of lightların crit şansı 50% artıyo, critler de sheath of light veriyo. dps de zaten harika.

Ya manaları sınırsız gibi paladinlerin?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya birşey sorcam büyük ihtimal daha önceden bahsi geçmiştir de son sayfalarda bulamadım, 280 sayfayı da teker teker incelemeye üşendim.

Northrend'de flying mount işi nasıldı? Bir quest mi ne yapmak gerekiyordu galiba, öyle miydi? O questi level 70ken gider gitmez yaparak en baştan kullanabiliyor muyduk flying mountları, yoksa 80 olmak falan mı gerekiyordu northrendde uçan binek kullanabilmek için?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...