Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

geffen said:
amerikalıların meşhur bir lafı var, bildin mi? =)
kıskançlık falan değil ya, bildiğin 20 saat oynayın günde olmadı cafeden agalarınıza verin siz uyurken onlar kassın falan olmuş bu.. neyse artık

Ben benimle oynayacak iki kişi bulsam server first yaparım. Ama bizimkiler tembel. 3 kişi 2 acc. oynayacak, 1 kişi yorulunca uyuyacak, max performans sergileyen kişi first olmak isteyen acc.la lvl kasacak. Diğer acc.ta ise uykusu gelmiş kişi lvl kasan elemana yardım edecek. Hoş bu iş için guildler yarışırken zor olur ama tek başına ya da 2 kişi kasmaya çalışmaktan çok daha hızlı olur kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

Darkthrone said:
Beta key geldi!!! : )

blizzard downloader suck. Soyle saglam mirror varmi bildiğiniz beta 3.0.1 download ediyim. tesekkurler.

wotlkwiki

burda bişiler var sag ustte ben burdan indirmedim :)

Client 2.04 GB indirdikten sonra 1.5 GB+ da patch var ...
Login olurken e-mail/pass soruyor oraya normal user /pass girecen , e-mail pass girersen oyun versiyonu yanlıs hatası veriyo.

son 3-4 gundur server rezalet dun butun aksam her 5 dakkada bir server goctu, beklentiyi yuksek tutma :)

Gz bu arada ...
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:
Darkthrone said:
Beta key geldi!!! : )

blizzard downloader suck. Soyle saglam mirror varmi bildiğiniz beta 3.0.1 download ediyim. tesekkurler.

wotlkwiki

burda bişiler var sag ustte ben burdan indirmedim :)

Client 2.04 GB indirdikten sonra 1.5 GB+ da patch var ...
Login olurken e-mail/pass soruyor oraya normal user /pass girecen , e-mail pass girersen oyun versiyonu yanlıs hatası veriyo.

son 3-4 gundur server rezalet dun butun aksam her 5 dakkada bir server goctu, beklentiyi yuksek tutma :)

Gz bu arada ...

Teşekkürler. download ettim akşam kurucam. ;)
Sosyal ağlarda paylaş

pek hoşuma gitmedi talentların yeni halleri ve stack olmama olayı.. orjinallikten gittikçe uzaklaşıyorlar. en basitinden gayet güzel bir talent olan elemental oath'u alıp 5% crit yapmışlar ve moonkin aura ile stack olmuyo. imp. scorch ve winter's chill de 10% crit olmuş, yine stack olmuyorlar. le sigh
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
geffen said:
amerikalıların meşhur bir lafı var, bildin mi? =)
kıskançlık falan değil ya, bildiğin 20 saat oynayın günde olmadı cafeden agalarınıza verin siz uyurken onlar kassın falan olmuş bu.. neyse artık

Ben benimle oynayacak iki kişi bulsam server first yaparım. Ama bizimkiler tembel. 3 kişi 2 acc. oynayacak, 1 kişi yorulunca uyuyacak, max performans sergileyen kişi first olmak isteyen acc.la lvl kasacak. Diğer acc.ta ise uykusu gelmiş kişi lvl kasan elemana yardım edecek. Hoş bu iş için guildler yarışırken zor olur ama tek başına ya da 2 kişi kasmaya çalışmaktan çok daha hızlı olur kesinlikle.

fransız bir arkadaş tbc ik çıktığında guildindeki kankaları sayesinde 3. gün 70lemişti. hani hayal edebildiğimizden de midesiz insanlar var. tanıyorum midesiz türkler 20 saat oturur kasar ama yine de yeterli olmayacaktır. neyse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mage
Hot Streak (Tier 9) changed to: Any time you score 2 spell criticals in a row using Fireball, Scorch, or Frostfire Bolt, you have a 33/66/100% chance the next Pyroblast spell cast within 10 sec will be instant cast.

Warlocktan pek anlamadığımdan bakmadım ama mage glass cannon oluyor mu ne? :) Freemoon gel hemen bir iki hesap yap. Bu yeni değişikliğin mage'e yararı nedir :)

said:
Warrior

Improved Defensive Stance changed to a 2 points talent and enraged bonus added - While in Defensive Stance all spell damage is reduced by 3/6% and when you Block, Parry or Dodge an attack you have a 50/100% chance to become Enraged, increasing melee damage caused by 5/10% for 12 sec.

Rend türü bütün damageler enrage anında 4 kat fazla vuruyordu değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...