Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Bilgileri

ssj4songoku

Öne çıkan mesajlar

hozceri said:
Masquerade said:
Snefru said:
Honorlarda resetlenir olurmu öyle iş :)

tbc geçişinde oldu o iş.

tbc gecisinde honor resetlnemediki

iyi okursan aynı şeyi söylemişiz. :)

bu honor muhabbeti geri sayfalarda yapıldı.

level 11 de kastığımız honor ile nasıl 70 level item alıyorsak, 70. levelda toplanan honorla 80 level item alınması gayet normal zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

@Snefru

Geçmişte honor kaybı hiç yaşanmadı, Honorlar değerinide hiç yitirmedi, yani enflasyon yaratmadı Blizz.

Bende WotLK lke birlikte bir honor reset olması gerektiğini düşünüyorum ama, geçmişi düşününce çokta umutlu değilim, çünkü Blizzard pek alışkanlıklarını değiştiren firma değildir. Nasıl uygulama yaptıysa hep tekrarlar bunu.

Aynı mantıkla baştan beri talentlerin WotLK öncesi ekleneceğinide savunmuyormuyduk. Bu mantıkla o honorlar zor resetlenir ama allahtan umut kesilmez tabi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etme aynı şeyden bahsediyoruz 3-5 sayfa geride de tartıştık bunu. Bende sistemin değişmesi gerektiğini düşünüyorum zaten.

ANCAK sistemi kesin değiştirirler diyemiyoruz. Hatta eskiyi bilenler kesin değişmez bile diyebiliyor. Çünkü aynı olay level 60'da honor kasıp level 70'de item almak şeklinde daha önce yaşandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:
140m olabilir gayet neden olmasın :)

bakınız ne buldum geçen howling fjordde

Oha çok iyi!

Ama wow da bi eksik olduunu düşündüüm şey yine var... Denizler yada göller içi su dolu delik gibi hiç denize benzemio.

Bitek stv de vile reef mükemmel bildiin yosunuyla balığıyla tam bi deniz havası var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Kil'Jaeden 4.6m HP

Lich King 145m HP olursa, komik olur :)

Çok geyik bir yaklaşım ile, Lich King:

Bütün BT + Sunwell bosslarından oluşan raide, tek atar yani o derece :D

Öle düşünmiceksin abi sonuçta KJ lvl70 bossu. Ona bakarsan (ki bu daha önce bi kaç kez tartışıldı) 1 tane gnome gider bütün gnomeregan ı tek başına öldürür gnomeların şehrini kurtarır.

Ki KJ nin hp si 4.6m dememek lazm o sadece çıkmasını engellememiz için vurulan dmg dı.

Valla 145m gerçekten abartı bi sayı ama kesinlikke 15m den az olcaanıda düşünmüorm.

Edit: typo:p

Bu arada çüş! 20m yi farketmemiştim... Ozman harbiden 145m lich king mantıklı:p
Sosyal ağlarda paylaş

Dark side Yoda olmuş bu bariz. Rengide hafiften yeşile kaçmış tam oturmuş :D

Edit: Biraz bakındımda, şuan hunter ve mage için yapılan ortalama hesaplarda 6-7k dps çıkıyor. Warlock ve roguenun dahada çok yapacağını ve item seviyesinin iyice abarcağını düşünürsek adam başı 7k ortalama dps desek 2 tank 7 healer 16 dps den. Tanklarda bi 3er k dps yapmış olsa.

(16x7+2x3)=120k ya yakın raid dps çıkıyor. 19,5 dakikadalık bir combatla 140m eriyor. Tabi 20 dakika bu derece dps sürdürülmezde Lich Kingde bir yarım saati hak eder :D
Sosyal ağlarda paylaş

Lich King Combat ve Expansion'ın sonu

10 yüz bin baloncuk phase olacak lich kingde. Utherin ruhu gelicek (ben mezarının üstüne işemiştim nihohoho), Varian Wrynn gelicek, Ashbringerıyla Trion Baba gelicek. Son phasede "beni öldüremezsiniz çok güçlüyüm HAHAHA" derken dramatik bi geri dönüşle arthasın ruhu kendini özgür bırakıp nerzhulla savaşıcak ve iyiler kazanıcak. Ama çok büyük bi bedel ödeyerek. Bedel kim olur bilemiyorum ama bence trion gidici. Böyle yani. Dur hatta spoilera alıyım çünkü bu dediklerim aynen tutacak.

Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
Phlox said:

Oha çok iyi!

Ama wow da bi eksik olduunu düşündüüm şey yine var... Denizler yada göller içi su dolu delik gibi hiç denize benzemio.

Bitek stv de vile reef mükemmel bildiin yosunuyla balığıyla tam bi deniz havası var yani.

bunu sadece bir quest geregi alıyoruz, normal kullanabileceginiz bi mount degil :(
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
Phlox said:

Oha çok iyi!

Onu düzeltmişler WotLK'ta. Su altı hakikaten su altı gibi. Özene bözene yapmışlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...