Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

icq numarasi

komik_soon

Öne çıkan mesajlar

LOL!
burda görünce gidip içine şifrelerimi yazdığım ajandayı buldum geldim, zira beynimin o kısmını artık kimlik numaramı hatırlamak için kullanıyorum, şimdi numarama bakıp login oldum ve ne göreyim! eski nikim! eski ilgi alanlarım, starwarsturk.net yazıyo falan modluk yaparidim orda. ilgi alanlarımda kara büyü yazıyo lan! ahaha bi ara sardırmıştım öyle şeylere, 5-6 yıl kadar önce. eski paticik acc imle aynı nik duruyo falan. 9 haneli iki hesabım varmış. biri 160la biri 230la başlıyo
Sosyal ağlarda paylaş

kehehehe bi ara ne takılırdım yok pagan büyüsü wiccacıların büyüleri fln diye. o değil de, microsoft windowsla yaydı msn'i, bizim lamerlar rahat durmuyo diye icq engelledi bizi falan herkes msnci oldu. şöyle bi coşsa millet de gtalk mu msn mi icq mu birinde karar kılsak halk olarak. msn'e gıcığım, icq ya da gtalk olsa ya.
Sosyal ağlarda paylaş

komik_soon said:
Eskiden cok kisa guzel numaralarim vardi ama ne hatirliyorum nede bulabiliyorum:( elinde kullanmadigi guzel icq numarasi olan varmi acaba istedigi birseyle takas edebilirim yada dua ederim:) simdiden tesekkurler.

55501786 şifresini hatırlıyorum ps3 oyunu ile takas ederim
çok şey mi istedim :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...