Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

icq numarasi

komik_soon

Öne çıkan mesajlar

Hakkaten ha ben bikere lise okul numaramı unutmuştum sonra aklıma geldi. Bide 3 rakamlı bişe yani. İki 9 haneli bir 6 haneli icqum var. Hiçbirini unutmuyorum yahu... 9 hanelilerden birisini taaa liseye başlamadan önce almıştım ortaokuldaykene. Hey gidi günler heyy.... Icq'nun gücü...

Bunun aslında şöyle mantıklı bir açıklaması olabilir. Eskiden beyinlerimiz daha tazeydi, Icq'yu da eskiden kullanırdık. Ondan dolayı unutmuyor olabilir. Malum dünya kötüleşiyor, küresel ısınıyor, beynimize giden oksijen her geçen gün azalıyor vs... vs.. vs.. :P
Sosyal ağlarda paylaş

hmm neydi numara? hmm.. evet, 488945..

ne günlerdi.. bi kaç da 7li medili vardı onlar nerde hangi isimde hi bilmiyorum, bulursam eğer -uin'lere ait dandirik bir dosya bi cd'nin içinde vardı.. o zamanlar 24x yeni yeniydi sanırım, inşallah çalışır- paylaşabilirim bi ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

Brigand said:
Hakkaten ha ben bikere lise okul numaramı unutmuştum sonra aklıma geldi. Bide 3 rakamlı bişe yani. İki 9 haneli bir 6 haneli icqum var. Hiçbirini unutmuyorum yahu... 9 hanelilerden birisini taaa liseye başlamadan önce almıştım ortaokuldaykene. Hey gidi günler heyy.... Icq'nun gücü...

Bunun aslında şöyle mantıklı bir açıklaması olabilir. Eskiden beyinlerimiz daha tazeydi, Icq'yu da eskiden kullanırdık. Ondan dolayı unutmuyor olabilir. Malum dünya kötüleşiyor, küresel ısınıyor, beynimize giden oksijen her geçen gün azalıyor vs... vs.. vs.. :P

yanlış bilgi var sitede
ctrl+tab ile tab değiştiriliyor msn plusta :d
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:
yanlış bilgi var sitede
ctrl+tab ile tab değiştiriliyor msn plusta :d

Eklenti kurmadan msn bi bok değil zaten :) Kafam girsin msne. Facebook da çıkardı şimdi boktan ajax-based chatini. O da buglı firefoxta buga giriyor bende arada bi yazı textareası. Icq'dan başka adam gibi chat programı yok hakikaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...