Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eyez - update 07.05.2008

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Zegna evde besliyorum demişşin yanılmıyorsam.Apartman dairesinde ben de beslemek istiyorum arkadaş en son kangal getirdi üzülerek geri çevirdim çok aktif diye. Şimdi doberman evin içine nasıl uyum sağladı? Özel eğitim aldırdın mı? Huzursuzlandıgında cok fazla aglayıp havlaması var mı ? Ve tüyleri cok dökülüyor mu ve koku yapıyor mu diye sorular sinsilesine tutucam seni =)
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız benim bildiğim safkan olmayan yani kırma dediğimiz köpeklerin belli bir yaştan sonra beyin fonksiyonları sapıtıyor ve sahiplerine dahi saldırıyorlar. pitbul vb. köpeklerin vahşi olmasının sebebi bu. peki doberman av köpeğinden kırma bir tür değil midir? köpek çok güzel ama ileriki yaşlarda size saldırmasın?
Sosyal ağlarda paylaş

snowhite said:
yalnız benim bildiğim safkan olmayan yani kırma dediğimiz köpeklerin belli bir yaştan sonra beyin fonksiyonları sapıtıyor ve sahiplerine dahi saldırıyorlar. pitbul vb. köpeklerin vahşi olmasının sebebi bu. peki doberman av köpeğinden kırma bir tür değil midir? köpek çok güzel ama ileriki yaşlarda size saldırmasın?

yok, şehir efsanesi bunlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...