Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

merak edilenler topiği

Apache

Öne çıkan mesajlar

abi 17 sayfa dile kolay kusura bakmayın üşendim aramaya ama mera ettigim bir konu var. Şimdi aynı serverda birden fazla instance olayları var. yani bildiginiz wow daki gibi degil onu demeye calısmıyorum. Bunun mantıgı sanırım çok fazla lag olmasın insanlar tek bir noktada toplaşıp yıgılma olmasın diye herhalde. ama sole bi sorun yaratıyo hernekadar bulundugun instance zone u degistirebilsende ve kendi arkadaslarınla aynı instance zone a gecsende devamlı bi loading sorunu yaratıyor. tavern e gir instance a gir hayda night quest e gectin geri geldin farklı instance tasın vs. Bunun kolay cozumu var mı acaba.

Birde group oldugun kisilerle "start apprenticeship" yapabiliyorsun. Bunun tam anlamı nedir onu merak ediyorum. +2 lvl veriyor sanırım bu senden dusuk olan insanlarla aynı instance a girmek icin sadece lvl bazında geçici bir durum olusturmamıdır yoksa baska bir anlamı var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

odiflame said:
early access ve open betada gece görevlerinde bir vendor vardı.mavi itemler satıyordu ne oldu ona? kaybolmuş bulamıyorum.

Kaldırıldı evet, gerçi questlerden yine pants ve chest alıyorsunuz ama FC nin yaptığı ilk işlerden biri tortage deki feat fixer ve o vendor amcayı kaldırmak oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...