Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sınırsız adsl hakkında

porsuk

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar 4gb sınırlı adsl kullanıyordum
geçen hafta sınırsız tarifeye geçmek için müracat ettim
fakat bugün hala ttnetin adsl kota bilgilerine bakıyorum orada 15 gb download yaptığım görünüyor

özetle size şunu sormak istiyorum
sınırlıdan sınırsıza nekadar zamanda geçiyor
bazı arkadaşlar sınırlıdan sınırsıza müracat ettiğin gibi geçer diyor
doğrumuyani müracat ettiğimiz an sınırsızmı oluyor
yoksa 1 hafta sonra falanmı sınırsız oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Evet başvurduğun an sınırsıza geçiyorsun, yalnız ttnet şöyle bir numara yapıyor. Diyelim ayın 15inde sınırsıza geçtin. O ayın faturasında hem sınırlı hem de sınırsızın faturaları bir arada geliyor, bayağı bir göçüyorsun ilk anda. Ondan geçişi faturanın kesildiği tarihte yapmak daha mantıklı gibi. Tabi bu benim başıma geldiği için böyle, belki doğru değildir benim yanlışım vardır. Ama kabarık bir fatura mutlaka geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ttnet adslde bütün tarife değişimleri anında oluyor. anındadan kastım memur senin işlemini gerçekleştirirse. eğer kimse senin dilekçeni/müracatını işleme koymazsa sürebilir. hele telefonda yapacağız derler yapmazlar, bir daha derler yine yapmazlar, başıma geldi yani.

en süratlisi gidip elden teslim etmek. orada gözünün önünde değiştiriyorlar. değiştirme işlemi de gayet basit birşey zaten, görevli memur tıklıyor açılan menüden tarifeni seçiyor, bitiyor. yani 2 tıkta hallolan birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim telefon eski handsfree özelliği yok
ama diğer telefonlardan + olarak başka bi donanıma sahip
üstündeki elişi oyalı telefon örtüsü :D
hatta şöyle ilginç bi özelliği var o örtünün
örtüyü telefonun üstünden kaldırmadan telefonu kullanamıyorsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

su 4440375 numarsıda tlefon faturasına nedense sehırler arası gıbı gırıyor. yanı ayrıntılı dokumde gorunuyor meret ve kazık serefsızler
sormustum bu kadar beklemem faturama yansıyormu dıe .
'' bekledıklerınızden ucret alınmıyor sadece konustuklarınıdan alınıyor '' dedı ben yemedım dogrusu cok abartı yalan geldı be
Sosyal ağlarda paylaş

Bildigim kadariyla ay basina 5 gun kala ve 5 gun sonra bu islemler 10 dakikada yapiliyor. Diger gunlerde ozellikle sinirsizdan kotaliya, ve kota asimi gerceklesmisse kotalidan sinirsiza gecmede fatura gelmeden transferini yapmayabiliyorlar. Odemede problem cikmayacagini kabul ettigine dair yazili bir belgeyi faxlayip bolgesel cozum ortagina veya bolgenin ptt sine telefon edersen aninda islemlerini yaparlar.

Bunun disinda memurlar ozellikle rica edilmiyorsa faxlara bakipda isleme koymuyorlar, arayip fax atiyorum bak dedikten sonra faxi atip tekrar aramak tembel memurlara karsi en iyi cozum.
Sosyal ağlarda paylaş

porsuk said:
arkadaşlar 4gb sınırlı adsl kullanıyordum
geçen hafta sınırsız tarifeye geçmek için müracat ettim
fakat bugün hala ttnetin adsl kota bilgilerine bakıyorum orada 15 gb download yaptığım görünüyor

ne alaka ki sınırsıza geçince gözükmeyecek mi sanıyosun o sitede sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya arkadaşlar geçen haftaiçinde ADSL 1mbit sınırsıza üye oldum.

fakat yurtdışı çıkışım berbat durumda. speedtest.net e göre yurtdışında hızlarım ve pingim normal. fakat parise baktığım zaman dl hızım 256kbit bile değil. üstüne üstlük pingim 400lerde geziyor. hele wowa girdiğimde latency 5000küsura vurdu. izmir/güzelyalıdayım. benzer problemi olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...