Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Alcest said:

Arkadaşlar oyunu yarın alabilirim ama ultima tarzı oyunları oynamadım hiç wow,conan gibi oyunları oynadım conandada pve serverındaydım zorlanırmıyım acaba çok ona göre yarın alayım hazır summer indirimi varken

Aman diyim, ultima oynamadıysan almadan önce kesin trialini oyna,wow, age of conan, warhammer vs ile alakası yok oyunun hiçbir şekilde(mmo olması dışında).Parana yazık olmasın.

Bu arada flash GUI gelene kadar ben uzaktan izliycem oyunu.Suanki arayüz beni deli ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

abi kafana göre,yani istersen günlük 1 saat oyna istersen 24 saat hiç durmadan yapacak birşeyler bulabilipte sıkılmadan oynaman insanı zaten mest ediyor,mesela ben 3 gündür yemek formülüyle uğraşıoyorum,en sonunda süper bir yemek yaptım,ama tencereye ne koydum unuttum saç baş yoluyorum şimdi,yani benim gibi 50 oyun değiştiren 2 günde bir adamı,2 aydır non stop oynatıyor,o kadar diyim yani,geleceksen indir clienti,bizim şehre gel takılalım,zaten ev parası hazır tier2:D ,evide vessexin kalesinin kenarına yapıcaz,sonra ver allaam ver ver allaam ver:D
Sosyal ağlarda paylaş

isin dogrusu biraz kontrpiyede kaldım
narsor said:

Oyuna bugun girdim grafikler gayet iyi hale gelmis. Ama forumlardan okuduklarim iyi degil. Bekler misiniz beklemez misiniz bilemem ama su an icin oyundan uzak durmanizi tavsiye ederim. Duzeltebilirler mi bilemem, artik ellerinde her tur malzeme var, bahane edecek biseyleri kalmadi

demis nursor sonrada guild birlesimlerinden falan bahsetmis acaba patiden kimse gelmesin diye mi boyle yapıyo yoksa bu is icin para mı alıyo tam cozemedim kafa karısıklıgı yarattı : )

*** bu arada yaz senliginde digi dl 16,76€ neredeyse 1 aylık uyelik fiyatına oyun... denemesi bedeva gibi : ))
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis MO'yu birakmadan once yine alliance'a alt guild olarak katilmak uzereydik, sonra karar alinca MO'dan ayrilmistik, sanirim Darkfallu hatirladin, Darkfall'da patiyle takilmamistim bilmiyorum muhabbeti

Sleeper, oyun ile ilgili ben memnunum, o yuzden oynuyorum da, ama oyuna girip abi bu ne of diyene de rastladim, en iyi tavsiye edebilecegim sey trial acip bakman, cunku oyun gercekten cok farkli, sikilma ihtimalin var, o yuzden insanlari gaza getirmek istemiyorum, sonucta ucuz bi olay degil (gerci su anda kampanya var, ucuzladi ama olsun). Oyuna katilirsan senden gold istiyim aklimda olsun :)

Sayimiz ne kadar cok olursa, oyun icinde alacagimiz keyif katlanarak articak ondan eminim, o yuzden denemek isteyen, kafasinda soru isareti olanlar gelsin direk teamspeak'e konusalim, yardim edelim, kavga pesinde olmayip ortaligi kufure bogmayan insanlara, paylasmaya ve ortak vakit gecirip keyif almaya yonelik herkese kapimiz daima acik, ben sonucta guild lideri degilim, o yuzden yazdiklarim kendi fikirlerim.

Oyun icinde birlikte karar aliyoruz, sonra herkes bir isin ucundan tutup takip ediyor, Dukes of Wessex olayinda takip eden bendim o yuzden lider olarak da ben gozukuyorum, ama kimsenin adina oyunda karar almiyorum, oyle bir niyetim de yok. Ilerde oyle bisey dusunursek karar alir seceriz bir lider.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada varsa bi arkadasını davet et durumu biriniz davet etsin faydalansın aksam eve gecince alırım heralde oyunu 16€ verilmeyecek bir para degil... size de ulasabilecegim bilgileri bana ozelden atarsanız -ip sifre, whisp icin nick, bir boy bir mayolu foto vb.- casual oyundan otesi evlenip coluk cocuga karıstıktan sonra yalan tabi ama orgrimmarda zıplamaktansa uo daki gibi balık tutup madencilere balık ekmek satıp deli para yapmak daha eglenceli olabilir -ya da buradaki manyaklık neyse onu yapmak : )- bu aksam indirme isleri falan surer en azından konusup kafa sisiririm...

simdiden tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

tabii abi gel bekleriz her zaman,narsor abimizde liderimiz sayılır sonuçta politikle o ilgileniyor:D bizde deli gibi kasıoz işte:D ortam güzel yani,ama wowdan v.s gibi oyunlardan gelince önce bi noluoz lan oluyo da sonradan geçio tabii,abi oyun çok iyi dersem abartırım belki ama iyi vakit geçiriyoruz zevkli yani:D
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlısıyle yukledim dun aksam sizler cıktıktan sonra ancak ufak bir sorunum oldu, mouse benim hareketlerimi 0,5 sn sonra yapmaya baslıyor... acaba ekran kartımın surucusunden midir yoksa benim dandik makinemin islemcisi boyle bir sıkınyıya yol acar mı -ayarları low a cektim- bilgisi olan varda yardımcı olursa sevinirim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...