Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

smarthan oyun motoru objelerin etrafına güneşli günlerde hale gibi bişey koyuyor anlatması zor cidden, böyle ışık süzülüyor gibi bişey işte, sanırım resim alınca gölge gibi çıkmış. Resimlerde kalite bayaa bozuk aslında

Evet hayvancıkların koşması filan gerçek hayata göre yapay, olay bi film gibi izliyim boyutunda kesinlikle değil, mount & blade'de de çok daha iyiydi bence
Sosyal ağlarda paylaş

abi herşeyi bir tarafa koyun grafikleri,oynanışı v.s, ama son 10 yıldır oynadığım bütün mmolarda özgürlük hissini veren tek mmo mortal online diyebilirim,inanılmaz zevkli heleki milletin pk görücem korkusuyla dağlarda taşlarda birbirinden saklanarak yola gitmesi resmen kopartıyo ve inanılmaz bir nüfus artışı var sv gözüme girdi son 2 gündür helal olsun yani:D
Sosyal ağlarda paylaş

Dünkü topladığımız mallara ne olduğunu öğrenince tüm neşen kaçıcak adsa

-Yazayım bari de, hem de değişik bişey millet görmüş olsun.

Ultima Online'daki gibi, event yapıldı dün. Şehirlerdeki guard zone kaldırılıp monster invasion yapıldı.
Dün tam sen çıktıktan sonra dönerken başladı bu event, bakti'den içeri girdiğim gibi etrafımı örümcekler sardı ve kaçamadan öldüm ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe evet neyse lootların bendeki kısmı sağlam ama çok fazla bişey yok, yine de kar kardır. Bi an önce delikanlı zırh giymeye başlayalım da keselım sağı solu böyle ayıp oluyor. Tabi kasap karakterle dönüyordum şehre, örümceklere karşı pek şansım olmadı ama diyorum ya lootlar kurtuldu bi şekil
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi tek bende mi oluyor anlamadım, at sürerken ciddi derecede zorluk çekiyorum. boş ve düz arazide giderken sorun yok da dönmem gereken yerler, dar koridorlar falan olduğunda ekran titriyor, at kendi kendine hareketler yapıyor, duruyor kalkıyor, karakter kendi kendine sağa veya sola bakıyor, başka yere bakamıyorum falan. baya otistik moduna giriyor karakter ve at. şu olay resmen baydı beni.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şimdi oyunda nal,gözlük,eğer v.s var,sürüşe etki ediyo diye biliyorumda yalnız sendeki bug ara ara bende de oluyor,ama abi oyuna konsantre oluyorum valla ,bir blizzard oyunu değil sonuçta ,oyuna konsantre oluyorum dediğim gibi felaket zevkli oluyor o zaman,bide tek takılma adamı çabuk bayıyor,biz genelde baktide takılıyoruz,işte ben cooking v.s kasarken narsorla ,alfheim keşif turlarına çıkıyorlar birşeyler başarabileceğiz sanırım bu oyunda,oda hiçbir oyunda alamadığımız zevk gibi geliyor bana:D
Sosyal ağlarda paylaş

abi mesele özendirme meselesi değil,son 2 sene de belki 20 tane mmorpg oynadım,gerçekten bu oyunun bir ruhu var ,5 sene wow oynadık,en baştan beri rutindi,wh,aoc,v.s aynı mantık,ama burada 5 dk wc ye gitsen ölürsün abi şehir dışında,gece olunca,Allahını seven şehre kaçıyo,pklar yarmasın diye:D,yani tek başına oynanmaz kesinlikle,ama 3 kişiyle oynuyoruz anlatılmaz yaşanır sadece öyle söyliyim sana:D
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyunun öyle bi ruhu var hakikaten de işte o ruhu doyasıya yaşayamıyosun adım başı buglar yüzünden.

ben darkfall yükledim bi de şimdi, ona bakıyorum. 1-2 saattir oynuyorum, kesinlikle ve kesinlikle mortal'dan çok daha stabil, smooth bir oyun yapmışlar. 2-3 visual bug harici hiçbir bugla karşılaşmadım daha.
Sosyal ağlarda paylaş

gecen yil oynadigim haliyle ilgisi yok MO'nun, buglari ve dengesiz ve eksik yapilmis bir suru seyi var, ama calisan cok sey var MO'da su an itibariyle, ama girip yeni yemek tarifi bulmak, iste ne biliyim bilmemne hayvani nerde bulunur, kasaplikla ne elde ederim gibi seyler ilginizi cekmiyorsa kasar olay.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün bi gariplik yaşadım mesela, alfheimla jungle turu atarken birbirimizi kesik kesik ilerlerken görmeye başladık, ikimiz de clientları kapatıp yeniden açana kadar birbirimizi adam gibi göremedik, ikimiz de clientları yeniden başlatınca düzeldi. Nasıl bi bug çözemedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...