Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Evet gelicem vente. Fakat oyuna giremiyorum su an son patchten beri aksamları feci desync var ayrıca oyuna girerken loading ekranında bıçağın iki yüzünü görüyorum 5 dk bi türlü oyuna girmio bu da desyncten yani herşeyi yüklemeden girmiyor. ama sizin de böyle sorununuz varmı merak ettim ?
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna girdim ama hala kendine gelemedi kaç defa silah çektim daha görmedi birini, bunlar hep populasyon kaynaklı bence bnun ucu servera ve koduna falan bakıyo. eski closed beta zamanları az kişiyken hiç böyle şeyler olmamış forumlarda dediklerine göre lag ve desync yokmuş hiç

Bir de şey olayı var sanırım. Mesela ben akşamüstü 5 gibi medulide bırakmıştım charı, dışardaydım 4 saatliğine ve geldiğimde hala oynanabilir bi şekilde duruyordu. Ama pc kastığı için restart attım ve tekrar oyuna girdim daha doğrusu giremedim işte şimdi girdiğimde bile karakter yaptıklarımı görmüyordu desyncten.

Bu da bence bir bölgenin populasyonu çok arttınca olan bir olay örneğin ben medulideydim en sorunlu ve en kalabalık şehirde, uzun suredir oyunda olanlar sıkıntı çekmiyor burada ama peak time da meduliye girmeye çalışanlarda bu sıkıntı oluyor gibi geliyor bana bilmem yanlışmıyım..
Sosyal ağlarda paylaş

abi salaklığıma yanıyorum ya

anime izliyordum .bi giriyim kitap okıyım dedim. kütüphanede bırakmıştım adamı. oyuna girdim karakteri seçtim kılıç dönmeye başladı ben de animeye devam ediyim o açılana kadar dedim.anlaşılan biraz fazla kaptırmışım. abi benim adamın cepde 1k silver vardı okadar çalıp çırpıp yapmıştım o parayı.
şerefsizin biri ben anime izlerken 1 1 vura vura öldürmüş. chatten baktım 3 4 kez guard yazmışlar. adam yılmamış inanmış öldürmüş :(
olan 1k silvera oldu. çok sinirlendim bea
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Librarian a gittim, bütün kitaplar var, zaten yanda renkleriyle gösterio, hangi kitapı okuyamazsın hangisini okudun ve hangisini okuyabilirsin die, Alfabetik sırayla dizilmiş ama category category dizmişler gibi. Çok incelemedim. Tek sorunu baya bi sayfa geçiosun bir sürü kitap olduğu için navigasyonu kolay diel yani, Oraya sağ menuye bi category filterı koymaları lazım yoksa böle ileri bas ileri bas kitabı buliim derken uzun sürebilir, ama yine de ben bi kaç kitap aradım çok zaman almadan buldum alfabetik olduğu için

nası yani para vermeden istediğin kitabı okuyabiliyomusun? yoksa kütüphaneye aylık ücret verip üye mi oluyosun. ben bi baktım çıktım oyuna ne zamandır girmiyorum baya güzel şeyler olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

bi hırsız çantamdan 2-3 reg çaldı guardladım çantasında house key varmış lol. lootladım ama hangi house, nerede kim bilir.

tindrem civarlarında house'ı ararken crash aldım, sonra ardı arkası kesilmeyen 5-6 crash daha ve en sonunda Visual C++ Runtime Error aldım ilk defa. şu anda oyuna girsemde en fazla 1 dakika kadar oynadıktan sonra çöküyor oyun. re-install gerekicek sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

narsor said:

bir kere başıma geldi, bulunduğun lokasyondaki bir nesneden kaynaklanan problem sanırım. Ekran çözünürlüğünü minimuma düş, şanslıysan sorunlu obje ekranda olmayacak, dön arkanı kaç sonra!

mantarlar iste! anaaa shrooom diye gidiosun bakmaya cat gidiyor :D Uzak durun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...