Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

bu arada Foruma bakın abi, adamlar neyi düzelttiklerini neyi düzeltemediklerini ve düzelticeklerini yaziolar

Işıklandırma için, tamamen dinamik ışıkları tekrar yapıcaklar , developerlar TORCH lar ın çook kötü olduğunun farkında. Şehirlere ışık koyacaklar zaten. Ama önce onları düzeltemleri lazım. Yani düzeltmio diiler çok şey düzeltiolar, şu gece gündüz desyncini falan kastılar zaten baya bi, çarşamba patch çıktı, resmen oyunu bozdu, 2 gündür deli gibi fixlemeye çalışıolar yapabildiklerini.

Adamlar hayvan gibi oyuncularıyla iletişimde ve sürekli patch çıkariolar haftada bir, oyun bozuluo belki bişey oluo ama oturup onları da patchliolar, Yani böle olduğu sürece ne olacak ki oyunun temeli gayet ii, düzeltilecek şeyler, Eğer şu an ki haline sabredemiosanız bekleyin biraz düzelir

önceden ne sorunlar vardı leş gibi onları hallettiler temizlediler. Bunlar da çözülür.

DI cım şu an Login serverı açık ama server kapalı, karakter yaratmiosun, ben im de oyuna girince karakterim gözükmüo. Server açılınca yaratabilrsin, bişey olmamasının nedeni o.

Server Status Thread
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha bütün gün oynadım çok zevkli bir oyun. Herkeste yardım ediyor ama para kazanmak gerçekten zor özellikle domuzlardan çok dmg yediğim için çok zorlanıyorum bi türlü denkleştiremedim 1000c yi ki kitaplar alıcam.

Tamer char açtım para kazanmak için domuz kesicem sanırım ama domuzlar çok güçlü =) ne yapayım stat falan mı kasayım yoksa kitap alıp healingle mi hallediyim
Sosyal ağlarda paylaş

abi domuzları tame le sonra passive yap stance lerini. ondan sonra allah ne verdiyse dal, ne karşılık veriyolar ne de kaçıolar. gri oluyosun sadece o da geçiyo zaten bi süre sonra.
(yannız bu sölediğimi patch ten sonra denemedim ben, belki değişmiştir)

str falan yükseltmek istiyosan da 15-20 dakka mining yap artar, daha fazla dmg verirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere daha yaziyorum, oyuna girince genel olarak gathering skillinizden birini kullanmaya calisin. Mining veya woodcuttingle str ve cons'unuzu fulledikten sonra, sagda solda tahtadan kilic sorun. Veriyor genelde crafterlar. Ve bu kilicla, statlarinizla beraber domuz keserek hem para kazanabilir hem de dex arttirabilirsiniz. Isterseniz veya sword bulamazsaniz, sehir disindaki priestlerden birinde yumruk atarak dex kasabilirsiniz. Bunun disinda elinizde cok sword varsa ayni sekilde priestlerde sword skillinizi arttirabilirsiniz. Isterseniz de ceylan kesebilirsiniz cok rahat. Statlar ve skiller tamamlaninca zaten tek basiniza wisent bile kesebilecek duruma gelirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

cok baymaya basladı ya.. yani biseyi implemente ettiler ve oyun oynanılmaz hale geldi 10 saatte total 1 saat keyif alıyorum

olm serhatcım , çok zorlama kendini sen de

bakiorum direk oyun release olmuş modunda 10 saat oynuorum, 1 saat keyif aliorum modundasın. tabi ki keyif almak için oynuosun da. yani daha çok test yapılması için burdayız, Tabi bi yerden sonra kasiosun ediosun normal oyunmuş gibi oynuosun ama sürekli "biz betadayız, bu tarz şeyler olur, olacak" şeklinde de düşünmek lazım

ha eklediler gece gündüzü, sıçtı mı bazı noktalarda sıçtı, atlar sıçtı mı , sıçtı, çözecekler abi, senkronizasyon bayadır var onu engine i yapan adamlar çözecek vs. Yani releaseden önce elbet bunlar kaybolucak öbür türlü release etmezler zaten. Yani çok canı sıkmamak lazım, biliorum ben de sinir oluorum dün ki loot edemedim vs on saat ama yine de released edilmiş bi oyun oynamioruz şurda. YETER Kİ BUG dan dolayı sinir olalım abi, oyunun designına. "off çok saçma bi design olmuş bu " desek harbi ok de. Buglar vsler hallolur. düzeltilir. eğer o 10 saatin 1 saatinde zevk aliosan dierleri işkenceyse salla abi biraz bırak yani sinirini bozma ehhe. Yani adamlara "off abi gece gündüzü eklediniz şunu eklediniz bozdunuz oyunu" bi oyun oynayamadık diemeyiz, adamlar onları eklicek, tepkileri görecek ona göre ayarlıcaklar abi işte meşaleleri gecenin karanlığını ışıkları vs. Amaç o zaten
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben zaten test yapmaktan keyif alıyorum her skill i her seyi sırayla test ediyorum/deniyorum ama suan bi developer in gotunu kaldırıp boot atmasını bekliyoruz ya da boot degil de patch koyuyolarsa yazsınlar abi onu diyorum suan sunu ustunde calısıyoruz diye.. Sonucta deniyoruz ama deniyosak da developerında bi saygısı olsun deneyene irc ye bak vente bak kac tane adam bekliyo..

10 saat oynuyorum yanlıs oldu orda 10 saat pc basındayım oyunda bi saatlik keyfim war diyim oyle daha dogru olur..

EDIT: Bu arada ben gece/gunduz cycle ını cok begenenlerden biriyim ama dun de soyleim sana cok erkendi yani bunu eklemek icin.. design yanlıs degil zamanlama yanlıs.. yok herkeste bi starter torch olsa etrafta ısık olsa gece dedigin sey cok eglenceli.. ki biz gece de biliyosun surekli biseyler yapıyoruz yani..

edit2: benim atarım gece gunduz e degil benim atarım serverin son 3 4 gunde geldigi hale =)
Sosyal ağlarda paylaş

Insanların sevkini kacırdıgım falan yok gelen herkese deli gibi yardım etmeye beraber oynamaya hazırım ki server her up oldugunuda ve bos zamanım olduugnda oyundayım.. Ama suan oyunda(betada) boyle bi sorun war.. Gelen adamın sevki zaten ben bunu soylemesem de kacıcak ilk girdiginde(elinde torch olmadan karanlıgın ortasında kaldıgında).. Eger acc sini bugun alan biri olsa onun da sevki kacar server 8 saattir kapalı ve bir tane bile acıklama yok.. Oyunun iyi yanlarını konusucaz ama kotu yanlarını da konusucaz.. Onun icin bana boyle "insanların sevkini kırma" gibi seylerle gelme..
Sosyal ağlarda paylaş

Server'in uzun sure down kalmasi olayinin cok basit bir aciklamasi var. Adamlar 7/24 ofiste olmadiklarindan, arada bir server gocuyor ve tekrar acacak biri olmuyor. Bu nedenle bazen uzun suruyor bu down olaylari. Mod'lar, ofisten birine veya yakindaki birine ulasip serverlari tekrar actirtiyorlar. Bunu da acikladilar zaten. ilkel gibi gozukuyor ama sartlar boyle adamlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...