Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Online

Jaan

Öne çıkan mesajlar

said:
The patch for today, Monday, Feb. 22nd is delayed for 24 - 48hrs.

As a little compensation I can tell you that you will definately enjoy the changes to the magic system (aim based) and the 4 new spells (3 of them combat) as well as the new pathfinding system for creatures.

Oh and.. watch those Orcs. They are mean.
Sosyal ağlarda paylaş

sen bıraktın bizi işte :/

yok medulide Kermiti aldık Vadda ya götürdük orda lore kitabı alacaktık medulide olmayan. Öle azmo falna filan geçtik vaddaya joscelin geldi , serageln falan hep beraber Bizonların oraya gittik kesip kesip satalım die kemikleri derileri

öle toplamaya başladık falan baya dolduk ettik

bi ara böle fazla bizonların arasına girdik benim can %20 lerdeydi hep ama bi sorun da yoktu,

derken atlı bi pk knockback yaptı beni sonra geldi pardon falan filan dedi, RP yaptı biraz . O sırada ben böle bioznlardan kaçiorum saçma sapan. Benim bizon da nerelere gitmiş karambole gitti. Dier yanında çıplak bi arkadaşı bana dalmaya başladı. Vuramio ama doğru düzgün fakat dieri de atla düşürüo beni, protect falan filan dedim pete o şekilde kurtuldum kaçtım ama canım iice gitti derken. Bizonlar kesti beni orda, zaten Azmo encoumbered dı AÇ Bi insan olduğu için bütün lootları alıp hareket edemiodu doğru düzgün o öldü, Joscelini yeni yeni pklar gelip onlar kesti biraz bizonuyla adamlara saldırıktan sonra hehe.

Seregeln falan kovaladı biraz adamları ben de reslenip geldim bizonları saldım üstün de kaçtılar. Ama bütün itemlar vs gitti tabi o sırada,o yanındaki çıplak adamın üstündeydi zırhım zaten.

İşin komiği dün efsane bi pk ile tanıştık adama atla charge ettim herif yaya, adam bana doğru koştu tam vurmadan koydu kafama o da geri düştü ben de atımdan düştüm, sonra kesti böle, hayvan gibi bi adam. Sonra gidip adamla dost olduk vs. Baktiye dönerken yolda bu önceki 2 pk yı gördük onları kovaladık vs de o sırada seerver restart uyarısı geldi, kesemedik.

bu arada o tanıştığımız pk ile vs çok büyük gelişmeler oldu onları da anlatıcaz . baya keyifliydi, iş güç olmasına ramen resmen 4.30 da yatağa gidebildim huhue 3 saat sonra kalkıp da işe geldim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...